- 1 Wyszedł ze sklepu w butach za 1,2 tys. (102 opinie)
- 2 Falstart odcinkowego pomiaru prędkości (122 opinie)
- 3 Wysypiska tracą miliony złotych przez kaucje (505 opinii)
- 4 Szarpanina między taksówkarzami (231 opinii)
- 5 Czy opłata serwisowa zabija napiwki? (151 opinii)
- 6 Wiedzą kto zakłóca sygnał GPS w Trójmieście (18 opinii)
Opóźnienia SKM
-
Lubię to 1
-
Super 2
-
Trzymaj się 1
-
Ha ha 7
-
Wow 1
-
Przykro mi 1
-
Wrr
- Wszystkie 13
Opinie (12) 1 zablokowana
-
2026-05-16 14:24
Skm stoi (1)
Skm nie jeździ. To jest weekend w 3miescie, podnieście jeszcze bardziej ceny biletów
- 47 5
-
2026-05-16 17:48
Ja od czerwca (na tyle mam bilet) rezygnuję z "usług" SKM i wracam do jazdy autem
Kosmiczne ceny, okropne warunki podróży w godzinach szczytu, teraz jeszcze opóźnienia - kpina z podróżnych!
- 6 0
-
2026-05-16 14:36
Opinia (4)
Ja jeżdżę tylko Polregio i jestem bardzo zadowolony
- 12 13
-
2026-05-16 14:49
gratuluję, tylko wybrane stacje i raz na godzinę (3)
- 10 5
-
Opinia została zablokowana przez moderatora
-
2026-05-16 15:00
ale jezdzi
- 2 4
-
2026-05-16 15:19
Stacje nie są jakoś super daleko od siebie
Można dojechać na mevo, pogoda sprzyja
- 3 1
-
2026-05-16 14:37
Dzień jak codzień.
- 8 0
-
2026-05-16 14:38
czekam na Regio do Słupska (1)
Oczekuję propozycji
- 4 0
-
2026-05-16 15:26
Czekaj dalej.
- 0 1
-
2026-05-16 15:09
Masakra
Wyrzucić tych pseudodowądzących skm .smród .syf. sezon się zaczyna a oni od 15 lat remonty robią. Żenada .krowy doić lub na grzyby palanty chodzić. Wstyd .,podnieście może jeszcze ceny o 20%. Bo wam cièżko błazny
- 7 2
-
2026-05-16 18:24
Dzięki SKM przesiadłam się do samochodu. Polecam.
- 2 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.