- 1 Wiedzą kto zakłóca sygnał GPS w Trójmieście (47 opinii)
- 2 Wyszedł ze sklepu w butach za 1,2 tys. (109 opinii)
- 3 Falstart odcinkowego pomiaru prędkości (126 opinii)
- 4 Szarpanina między taksówkarzami (233 opinie)
- 5 Wysypiska tracą miliony złotych przez kaucje (513 opinii)
- 6 Czy opłata serwisowa zabija napiwki? (163 opinie)
15:42
3 czerwca
Pali się warszawka
Przeczytane
-
Lubię to 1
-
Super 1
-
Trzymaj się
-
Ha ha 6
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr 3
- Wszystkie 11
Opinie (10)
-
2026-06-03 15:49
Najpierw się robi zdjęcia czy może dzwonię po straż? (2)
Pytam i mam nadzieję że jednak dzwoniłeś
- 17 5
-
2026-06-03 21:05
operator kierownicy płonącego pojazdu zawiadomił donośnym wołaniem straż ogniową (1)
- 1 0
-
2026-06-04 06:35
Wył jak wilk?
Auuu
- 0 0
-
2026-06-03 15:50
cała?
- 8 2
-
2026-06-03 15:53
Styrta sie pali !
- 5 0
-
2026-06-03 16:02
(1)
Klasyk jeden samochud i nagle puł Gdyni zwalnia do trybu analiza sytuacji
- 0 5
-
2026-06-03 16:26
Słownik ortograficzny polecam
- 3 0
-
2026-06-03 16:09
Ja widze, ze hamulce
- 0 1
-
2026-06-03 16:15
Wszyscy cali i zdrowi
Kierowca zachowała stalowe nerwy, znał się na robocie- zahamowane klocki
Ludzie wrócili cali i zdrowi do autobusu i wrócili do domu
Brawa dla Pana kierowcy- 3 2
-
2026-06-03 20:22
Nic się nie pali
Tylko hamulce się nagrzały
- 0 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.