12:37 10 maja
Czytelnik
Komunikacja

Pruszcz Gdański opóżnienia autobusów między 30 a 60 min

Przeczytane
Czy nawet w niedziele autobusy mogą jedzić normalnie? Dziękujemy ZTM, dziękujemy
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 4
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 4

Opinie (6) 1 zablokowana

  • Zrobcie sobie sami swoja komunikacje

    • 23 6

  • Przeciez godzinne opoznienia to wlasnie normalne w tym miescie.

    • 8 4

  • .

    najpierw sprawdźcie jaki jest ruch na drodze czy nie ma korków itp. wtedy będziecie wiedzieli dlaczego są korki.

    • 4 1

  • Pasożytujecie na Gdańsku i jeszcze marudzą.

    • 5 1

  • Opinia

    Do Pruszcza Gdańskiego jeżdżą pociągi PolRegio

    • 1 0

  • Podziekuj kierowcom aut osobowych, a nie ztm.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane