13:22 16 maja
Kierowca skm
Komunikacja

Skm a ludzie to jakiś żart da

Przeczytane
Dlaczego ludzie robią wykluczenie i dzielenie dzielnic przez tory ? Czemu nie ma przejścia naziemnego co 100m na trasie skm ? Co z tego, że robią na głównych uarteriach miasta przejścia naziemne jak całość Trójmiasta przeszywają tory i aby dostać się na drugą stronę muszę szukać jakiegoś przejścia i do tego podziemnego. Uważam aby zrobili przejścia naziemne ze szlabanami dla ludzi, dość tego torowego przywileju. To jakiś absurd, trzeba więcej przejść naziemnych na torach. Skm ma za dobrze nie mając żadnych regulacji
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super 5
  • Trzymaj się Trzymaj się 1
  • Ha ha Ha ha 5
  • Wow Wow 1
  • Przykro mi Przykro mi 2
  • Wrr Wrr 4
  • Wszystkie 18

Opinie (10)

  • (2)

    Co bierzesz...POdziel się...

    • 12 4

    • Kaszubską tabakę

      • 1 1

    • PISzesz bzdury

      • 0 0

  • Dalej nie zauważyliście, że ludzie nie nabierają się już na tego typu trolle i trzeba się trochę bardziej wysilić?

    • 16 0

  • Zmien lekarza

    • 4 0

  • Podziemne jest jakieś gorsze, niż naziemne?

    Na pewno jest bardziej sensowne, bo zwykle tory są już na podwyższeniu, tzw nasyp.

    • 3 0

  • Słowniki ortograficzne to żart Sasza.

    Test szóstoklasisty oblany w klasie pierwszej.

    • 3 0

  • Zapraszam w nasze szeregi

    Lewi ca

    • 2 2

  • ale te trolle są słabe

    coraz gorsze pierdułki piszą

    • 3 0

  • A Amsterdam ma dosłownie dwie drogi na krzyż do przechodzenia rzeki która przepływa przez miasto...

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane