- 1 Wiedzą kto zakłóca sygnał GPS w Trójmieście (45 opinii)
- 2 Wyszedł ze sklepu w butach za 1,2 tys. (109 opinii)
- 3 Falstart odcinkowego pomiaru prędkości (125 opinii)
- 4 Szarpanina między taksówkarzami (233 opinie)
- 5 Wysypiska tracą miliony złotych przez kaucje (513 opinii)
- 6 Czy opłata serwisowa zabija napiwki? (162 opinie)
Skm a ludzie to jakiś żart da
-
Lubię to
-
Super 5
-
Trzymaj się 1
-
Ha ha 5
-
Wow 1
-
Przykro mi 2
-
Wrr 4
- Wszystkie 18
Opinie (10)
-
2026-05-16 13:24
(2)
Co bierzesz...POdziel się...
- 12 4
-
2026-05-16 13:26
Kaszubską tabakę
- 1 1
-
2026-05-17 12:40
PISzesz bzdury
- 0 0
-
2026-05-16 13:29
Dalej nie zauważyliście, że ludzie nie nabierają się już na tego typu trolle i trzeba się trochę bardziej wysilić?
- 16 0
-
2026-05-16 13:41
Zmien lekarza
- 4 0
-
2026-05-16 13:55
Podziemne jest jakieś gorsze, niż naziemne?
Na pewno jest bardziej sensowne, bo zwykle tory są już na podwyższeniu, tzw nasyp.
- 3 0
-
2026-05-16 13:57
Słowniki ortograficzne to żart Sasza.
Test szóstoklasisty oblany w klasie pierwszej.
- 3 0
-
2026-05-16 14:14
Zapraszam w nasze szeregi
Lewi ca
- 2 2
-
2026-05-16 14:41
ale te trolle są słabe
coraz gorsze pierdułki piszą
- 3 0
-
2026-05-17 11:01
A Amsterdam ma dosłownie dwie drogi na krzyż do przechodzenia rzeki która przepływa przez miasto...
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.