- 1 Śmiertelne potrącenie na torach w Gdyni (103 opinie)
- 2 Klatka schodowa to nie śmietnik (159 opinii)
- 3 Lechia gotowa na transferowe rekordy (73 opinie)
- 4 Rowerzyści nie pojadą al. Niepodległości (86 opinii)
- 5 Problemy z naborem na półkolonie? 2 tys. zgłoszeń na 180 miejsc (61 opinii)
- 6 Jak spowiadają się obcokrajowcy? (172 opinie)
20:51
17 maja
Teraz w 167 kierunek Bysewo
Przeczytane
Banda stadionowego bydła z szalikami Lechii drze ryje ze swoimi prostackimi i pełnymi wulgaryzmów przyśpiewkami....
-
Lubię to 2
-
Super
-
Trzymaj się
-
Ha ha 5
-
Wow 1
-
Przykro mi
-
Wrr 4
- Wszystkie 12
Opinie (4) 2 zablokowane
-
2026-05-17 21:12
Daj im spokój (1)
Dzisiaj już swój dramat przeszli
- 17 0
-
2026-05-18 06:50
No tak, ich drużyna przegrała to teraz muszą wyładowywać swoją frustrację drąc ryje. I to w większości łepki, które może nawet jeszcze nie mają 18 lat...
- 0 0
-
2026-05-17 22:28
Sylwia tez bluzga czy w uberze?
- 4 0
-
2026-05-19 12:14
Klawisz
Jadą po ukraińca
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.