17:32 3 czerwca
Marcin
Komunikacja

Tramwaj z przystanku odjechał przed czasem

Przeczytane
Jak to jest możliwe w Gdańsku wszyscy wiedzą kraju że 3 minuty przed czasem. Podziel mnie Paweł nr 10. Nie po co ja płacę za pieniędzy za biletu miesięczne jakby tramwaj mi w kółko spitalał
  • Lubię to Lubię to 1
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 10
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 11

Opinie (10) 4 zablokowane

  • (1)

    A można po polsku?

    • 68 2

    • To jakiś przybłęda.

      • 3 0

  • Podane czasy są orientacyjne. Dopuszczalne jest odchylenie plus minus 3 (chyba) minuty (1)

    • 18 5

    • +1 (-) 3

      • 3 0

  • "Podziel mnie Paweł nr 10"

    ?

    • 3 0

  • Nie odjechał bo nim jechałem i jechał punktualnie co do sekundy haha

    • 2 0

  • To chyba kacha ha ha

    • 2 0

  • Zaskocz go i bądź 4 min przed czasem

    • 0 1

  • Rozkład jest orientacyjny a w środowisku

    krąży taki żart, że autobus to nie taksówka.

    • 0 1

  • Raz mi sie trafilo że zegary systemowe pokazywały kierowcy +4 niż czas realny. Zwróciłem uwage kierowcy i centrali dalej mieli w

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane