- 1 Wiedzą kto zakłóca sygnał GPS w Trójmieście (38 opinii)
- 2 Wyszedł ze sklepu w butach za 1,2 tys. (105 opinii)
- 3 Falstart odcinkowego pomiaru prędkości (124 opinie)
- 4 Szarpanina między taksówkarzami (233 opinie)
- 5 Wysypiska tracą miliony złotych przez kaucje (511 opinii)
- 6 Czy opłata serwisowa zabija napiwki? (157 opinii)
17:32
3 czerwca
Tramwaj z przystanku odjechał przed czasem
Przeczytane
Jak to jest możliwe w Gdańsku wszyscy wiedzą kraju że 3 minuty przed czasem. Podziel mnie Paweł nr 10. Nie po co ja płacę za pieniędzy za biletu miesięczne jakby tramwaj mi w kółko spitalał
-
Lubię to 1
-
Super
-
Trzymaj się
-
Ha ha 10
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr
- Wszystkie 11
Opinie (10) 4 zablokowane
-
2026-06-03 17:33
(1)
A można po polsku?
- 68 2
-
2026-06-03 18:50
To jakiś przybłęda.
- 3 0
-
2026-06-03 17:39
Podane czasy są orientacyjne. Dopuszczalne jest odchylenie plus minus 3 (chyba) minuty (1)
- 18 5
-
2026-06-03 17:58
+1 (-) 3
- 3 0
-
2026-06-03 19:12
"Podziel mnie Paweł nr 10"
?
- 3 0
-
2026-06-03 19:40
Nie odjechał bo nim jechałem i jechał punktualnie co do sekundy haha
- 2 0
-
2026-06-03 19:52
To chyba kacha ha ha
- 2 0
-
2026-06-04 08:24
Zaskocz go i bądź 4 min przed czasem
- 0 1
-
2026-06-04 08:43
Rozkład jest orientacyjny a w środowisku
krąży taki żart, że autobus to nie taksówka.
- 0 1
-
2026-06-04 10:31
Raz mi sie trafilo że zegary systemowe pokazywały kierowcy +4 niż czas realny. Zwróciłem uwage kierowcy i centrali dalej mieli w
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.