Zmęczone torby
-
Lubię to
-
Super
-
Trzymaj się
-
Ha ha 2
-
Wow
-
Przykro mi 1
-
Wrr 7
- Wszystkie 10
Opinie (17) 1 zablokowana
-
2026-06-02 17:14
(5)
Polacy nie dorośli jeszcze do cywilizowanej Europy...
- 48 12
-
2026-06-02 17:16
Fajnie byłoby jak w Francji lub Hiszpanii co ? (3)
- 7 6
-
2026-06-02 17:21
(2)
zgadza się, fajnie by było
- 4 7
-
2026-06-02 17:25
Lubisz safari co ? Lubisz wiedziałem (1)
- 4 4
-
2026-06-02 18:16
na pewno nie lubię ru.ss.kich i bliżej mi do cywilizowanej europy
- 3 3
-
2026-06-02 17:19
Cywilizowana Europa. :)))
- 3 4
-
2026-06-02 17:17
Co za stare dziady nie wychowane
sławek lwsm
- 38 5
-
2026-06-02 17:17
A skąd wiesz że to Polacy? (1)
- 11 2
-
2026-06-02 18:09
Po zachowaniu widać.
- 1 5
-
2026-06-02 17:18
Ja podchodzę mówię przepraszam chce usiąść (1)
I siadam
- 32 3
-
2026-06-02 17:36
Ale autor woli wstawić zdjęcie na ratoprt niż zwrócić uwagę
- 16 0
-
2026-06-02 17:44
I jaki problem? Jeśli są wolne miejsca, to nic złego, że ktoś sobie zajmie jedno na torbę. Jeśli wolnych miejsc nie ma a ja chcę usiąść to podchodzę i mówię "przepraszam, chcę usiąść" Nie zdarzyło mi się, żeby ktoś nie zabrał bagażu. Raz tylko jedna panna w skm coś szemrała pod nosem sfochowana ale to już był jej problem, bo torbę zabrała.
- 29 5
-
2026-06-02 18:12
ale gdzie problem?
ponprostu mowisz ze siadasz i tyle. nie widze problemu w polozeniu torby dopoki nikt nie siada
- 17 0
-
2026-06-02 18:55
Kiedyś w autobusie spotkałam się z sytuacją gdzie dziecko siedziało na podłodze a na siedzeniu miało porozkładane zabawki. Na moje spojrzenie pan tatuś powiedział że dziecko się bawi. Ludzie stali a dziecko się bawiło.
- 5 1
-
2026-06-02 19:25
Ale o co chodzi?
Przecież wystarczy powiedzieć zwykłe "przepraszam", można powiedzieć że chce sie usiąść, a jak ktoś nie bierze torby, to po prostu zaczynasz siadać i człowiek chcąc nie chcąc ją bierze i tyle. Codziennie jeżdżę komunikacją miejską i bardzo często widzę że ktoś ma na siedzeniu położone jakieś rzeczy, ale nigdy nie spotkałam sie z tym żeby ktoś ich nie zabrał, jak jakaś osoba chciała usiąść
- 14 2
-
2026-06-03 12:28
xxx
Może wystarczy poprosić tego kogoś o udostępnienie miejsca, a ni robić od razu aferę. Odrobina kreatywności. Po co od razu taka agresja.
- 0 0
-
2026-06-03 14:08
Jak chciałeś usiąść, to wystrczyło zwrócić uwagę, że mają zabrać rzeczy z siedzenia.
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.