17:09 2 czerwca
Romek
Komunikacja

Zmęczone torby

Przeczytane
Taka sytuacja
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 2
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi 1
  • Wrr Wrr 7
  • Wszystkie 10

Opinie (17) 1 zablokowana

  • (5)

    Polacy nie dorośli jeszcze do cywilizowanej Europy...

    • 48 12

    • Fajnie byłoby jak w Francji lub Hiszpanii co ? (3)

      • 7 6

      • (2)

        zgadza się, fajnie by było

        • 4 7

        • Lubisz safari co ? Lubisz wiedziałem (1)

          • 4 4

          • na pewno nie lubię ru.ss.kich i bliżej mi do cywilizowanej europy

            • 3 3

    • Cywilizowana Europa. :)))

      • 3 4

  • Co za stare dziady nie wychowane

    sławek lwsm

    • 38 5

  • A skąd wiesz że to Polacy? (1)

    • 11 2

    • Po zachowaniu widać.

      • 1 5

  • Ja podchodzę mówię przepraszam chce usiąść (1)

    I siadam

    • 32 3

    • Ale autor woli wstawić zdjęcie na ratoprt niż zwrócić uwagę

      • 16 0

  • I jaki problem? Jeśli są wolne miejsca, to nic złego, że ktoś sobie zajmie jedno na torbę. Jeśli wolnych miejsc nie ma a ja chcę usiąść to podchodzę i mówię "przepraszam, chcę usiąść" Nie zdarzyło mi się, żeby ktoś nie zabrał bagażu. Raz tylko jedna panna w skm coś szemrała pod nosem sfochowana ale to już był jej problem, bo torbę zabrała.

    • 29 5

  • ale gdzie problem?

    ponprostu mowisz ze siadasz i tyle. nie widze problemu w polozeniu torby dopoki nikt nie siada

    • 17 0

  • Kiedyś w autobusie spotkałam się z sytuacją gdzie dziecko siedziało na podłodze a na siedzeniu miało porozkładane zabawki. Na moje spojrzenie pan tatuś powiedział że dziecko się bawi. Ludzie stali a dziecko się bawiło.

    • 5 1

  • Ale o co chodzi?

    Przecież wystarczy powiedzieć zwykłe "przepraszam", można powiedzieć że chce sie usiąść, a jak ktoś nie bierze torby, to po prostu zaczynasz siadać i człowiek chcąc nie chcąc ją bierze i tyle. Codziennie jeżdżę komunikacją miejską i bardzo często widzę że ktoś ma na siedzeniu położone jakieś rzeczy, ale nigdy nie spotkałam sie z tym żeby ktoś ich nie zabrał, jak jakaś osoba chciała usiąść

    • 14 2

  • xxx

    Może wystarczy poprosić tego kogoś o udostępnienie miejsca, a ni robić od razu aferę. Odrobina kreatywności. Po co od razu taka agresja.

    • 0 0

  • Jak chciałeś usiąść, to wystrczyło zwrócić uwagę, że mają zabrać rzeczy z siedzenia.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport