16:42 18 maja
A.
Komunikacja

Znowu brak 147 w centrum

Przeczytane
Już któryś raz 147 sie spoznia, albo wcale go nie ma..czekamy juz z 20mimlnut. Tablica vo chwile Zmienia godziny przyjazdu
  • Lubię to Lubię to 1
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 1
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr 2
  • Wszystkie 4

Opinie (4)

  • Pół miasta zakorkowane, to nic dziwnego.

    • 7 5

  • (2)

    Czas im chyba zacząć pozwy do sądu wysyłać o spóźnienia

    • 3 8

    • Wysylaj i daj znac jak ci poszlo

      • 4 0

    • Powodzenia :)))

      • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane