11:14 20 maja
Czytelnik
Komunikacja

Zrobił dzień

Przeczytane
I taką komunikację to ja szanuje

:)
  • Lubię to Lubię to 6
  • Super Super 6
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 5
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 17

Opinie (5) 1 zablokowana

  • W tym mieście to nic innego nam nie zostało tylko się uśmiechać.

    • 32 2

  • xdddddddd

    • 7 4

  • To z okazji kolejnej awarii czy kursu który wypadł z rozkładu?

    • 2 2

  • Tedy jo

    • 3 0

  • Uśmiechnij się

    Stoisz w Gdyni

    • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane