- 1 Śmiertelne potrącenie na torach w Gdyni (102 opinie)
- 2 Klatka schodowa to nie śmietnik (131 opinii)
- 3 Lechia gotowa na transferowe rekordy (65 opinii)
- 4 Rowerzyści nie pojadą al. Niepodległości (71 opinii)
- 5 Darmowa kranówka w restauracjach? (73 opinie)
- 6 Przez miłość zniszczył elewacje? Szukają wandala (168 opinii)
09:57
16 września 2023
Tak prawidłowo się kończy jazdę i odstawia rower mevo. Pamiętajcie o tym
Przeczytane
-
Lubię to
-
Super
-
Trzymaj się
-
Ha ha
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr
- Wszystkie 0
Opinie (8) 7 zablokowanych
-
2023-09-16 10:03
Opinia wyróżniona
Smutne, że trzeba ludziom tak banalną sprawę pokazywać (1)
- 48 6
-
2023-09-16 14:15
Bo większość naszego społeczeństwa to bezmózgi
- 5 2
-
2023-09-16 10:03
Opinia wyróżniona
Smutne, że trzeba ludziom tak banalną sprawę pokazywać (1)
- 48 6
-
2023-09-16 14:15
Bo większość naszego społeczeństwa to bezmózgi
- 5 2
-
2023-09-16 10:03
Geniusz!
a przy tym jakie nietuzinkowe zdolności kamerzysty. Ten diament trzeba oszlifować!
- 26 16
-
2023-09-16 11:00
To być zbyt skomplikowana (1)
Wolę wrzucić do Raduni, w końcu tak robią zwierzęta
- 2 2
-
2023-09-16 14:03
Lepiej uważaj bo jak zobaczę że tak robisz to zgłoszę ciebie gdzie trzeba
- 1 1
-
2023-09-16 11:16
Bierę do garażu
- 3 2
-
2023-09-16 13:46
Fascynujące
- 0 0
-
2023-09-17 07:37
A po co przypinać do stojaka?
- 2 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.