Muniek Staszczyk - koncert na końcu mola
-
Lubię to 1
-
Super 1
-
Trzymaj się
-
Ha ha 13
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr
- Wszystkie 15
Opinie (13) 4 zablokowane
-
2026-06-02 06:07
Opinia wyróżniona
Świetny muzyk, spoko gość
- 2 9
-
2026-06-01 21:06
Muniek bankier?
- 13 8
-
2026-06-01 21:11
ja ostatnio stalem pod ergoarena ale nie wim kto gral a filmu nie mam
- 7 5
-
2026-06-01 21:20
Mnie na dyskotekę nie wpuścili bo jakąś impreza zamknięta, ale kasą została w kieszeni:)
- 3 2
-
2026-06-01 21:21
pecunia non olet nawet od banksterów
- 6 3
-
2026-06-01 21:24
na koncu mola zawsze jest koniec mola bo poczatek mola jest na poczatku mola.
I dlatego tam sa imprezy bankowe bo jasno okreslono ze skoro impreza bankowa ma byc na koncu mola to tam jest koniec mola . No i tak !
- 3 3
-
2026-06-01 21:26
Muniek Staszczyk?
To ten co śpiewał "Pola błagam, obudź się. Sen o potędze skończył się". Piosenka dobra dla pisowców i siwego z Nowogrodzkiej.
- 7 18
-
2026-06-01 21:27
Ważniaki w garniakach hehe
- 2 2
-
2026-06-01 21:41
A ja mam mundur zielony z napisem ZCK na plecach i robię co chce
- 0 4
-
2026-06-01 22:01
Impreza erste bank?
- 2 2
-
2026-06-01 22:06
Szkolnej kasy zapomogowej, kiedyś amber gold
- 3 3
-
2026-06-01 22:34
A u mnie w banku nic nie mówili pracownikom
- 1 2
-
2026-06-02 06:07
Opinia wyróżniona
Świetny muzyk, spoko gość
- 2 9
-
2026-06-02 10:47
o klasie muzyka niech świadczy to, do jakiego kotleta przygrywa...
- 1 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.