20:43 1 czerwca
Greg
Ważne Rozrywka

Muniek Staszczyk - koncert na końcu mola

Przeczytane
To podobno jakaś impreza bankowa w ramach kongresu
  • Lubię to Lubię to 1
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 13
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 15

Opinie (13) 4 zablokowane

  • Muniek bankier?

    • 13 8

  • ja ostatnio stalem pod ergoarena ale nie wim kto gral a filmu nie mam

    • 7 5

  • Mnie na dyskotekę nie wpuścili bo jakąś impreza zamknięta, ale kasą została w kieszeni:)

    • 3 2

  • pecunia non olet nawet od banksterów

    • 6 3

  • na koncu mola zawsze jest koniec mola bo poczatek mola jest na poczatku mola.

    I dlatego tam sa imprezy bankowe bo jasno okreslono ze skoro impreza bankowa ma byc na koncu mola to tam jest koniec mola . No i tak !

    • 3 3

  • Muniek Staszczyk?

    To ten co śpiewał "Pola błagam, obudź się. Sen o potędze skończył się". Piosenka dobra dla pisowców i siwego z Nowogrodzkiej.

    • 7 18

  • Ważniaki w garniakach hehe

    • 2 2

  • A ja mam mundur zielony z napisem ZCK na plecach i robię co chce

    • 0 4

  • Impreza erste bank?

    • 2 2

  • Szkolnej kasy zapomogowej, kiedyś amber gold

    • 3 3

  • A u mnie w banku nic nie mówili pracownikom

    • 1 2

  • Opinia wyróżniona

    Świetny muzyk, spoko gość

    • 2 9

  • o klasie muzyka niech świadczy to, do jakiego kotleta przygrywa...

    • 1 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport