23:07 2 czerwca
Czytelnik
Szukam/Znaleziono

Poszukuje syna pojechał do pracy od 2...

Przeczytane
Poszukuje syna pojechał do pracy od 2 tygodni nie mam z nim kotaktu telf wyłączony ma zarost i włosy w kitkie miał pracować na budowieje jeli ktoś go widział lub zobaczy proszę o kotakt
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się 9
  • Ha ha Ha ha 2
  • Wow Wow 1
  • Przykro mi Przykro mi 4
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 16

Opinie (5) 2 zablokowane

  • Ile od rana jadu. Może faktycznie ktoś się martwi o najbliższego i chce zamieścić post informacyjny. Nie wszyscy muszą, nie wiadomo jak ładnie pisać. Z treści da się zrozumieć o co chodzi. Życzę aby syn się odezwał, że jest cały i zdrowy.

    • 63 0

  • (1)

    a gdzie pojechał?

    • 3 0

    • Gdańsk widziany był przy Gareria Osowa 2 tygodnie temu

      • 4 0

  • (1)

    Gdzie ta budowa ma być ? Można się rozglądać i być bardziej czujnym ale musimy wiedzieć w którym rejonie zwracać uwagę

    • 4 0

    • Koło Hostelu Oliwa aby wiem ze jakaś Anna Linkiewicz ja na prawde nic nie wiem wiem tylko tyle i był widziany kolo Galeri Osowa ale 2 tygodnie temu

      • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport