23:07
2 czerwca
Poszukuje syna pojechał do pracy od 2...
Przeczytane
Poszukuje syna pojechał do pracy od 2 tygodni nie mam z nim kotaktu telf wyłączony ma zarost i włosy w kitkie miał pracować na budowieje jeli ktoś go widział lub zobaczy proszę o kotakt
-
Lubię to
-
Super
-
Trzymaj się 9
-
Ha ha 2
-
Wow 1
-
Przykro mi 4
-
Wrr
- Wszystkie 16
Opinie (5) 2 zablokowane
-
2026-06-03 06:55
Ile od rana jadu. Może faktycznie ktoś się martwi o najbliższego i chce zamieścić post informacyjny. Nie wszyscy muszą, nie wiadomo jak ładnie pisać. Z treści da się zrozumieć o co chodzi. Życzę aby syn się odezwał, że jest cały i zdrowy.
- 63 0
-
2026-06-03 12:36
(1)
a gdzie pojechał?
- 3 0
-
2026-06-03 13:46
Gdańsk widziany był przy Gareria Osowa 2 tygodnie temu
- 4 0
-
2026-06-03 16:58
(1)
Gdzie ta budowa ma być ? Można się rozglądać i być bardziej czujnym ale musimy wiedzieć w którym rejonie zwracać uwagę
- 4 0
-
2026-06-03 17:09
Koło Hostelu Oliwa aby wiem ze jakaś Anna Linkiewicz ja na prawde nic nie wiem wiem tylko tyle i był widziany kolo Galeri Osowa ale 2 tygodnie temu
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.