- 1 Śmiertelne potrącenie na torach w Gdyni (103 opinie)
- 2 Klatka schodowa to nie śmietnik (160 opinii)
- 3 Lechia gotowa na transferowe rekordy (73 opinie)
- 4 Rowerzyści nie pojadą al. Niepodległości (86 opinii)
- 5 Problemy z naborem na półkolonie? 2 tys. zgłoszeń na 180 miejsc (61 opinii)
- 6 Jak spowiadają się obcokrajowcy? (172 opinie)
Ulewa w Gdańsku
-
Lubię to 2
-
Super
-
Trzymaj się 1
-
Ha ha 23
-
Wow 2
-
Przykro mi 3
-
Wrr 1
- Wszystkie 32
Opinie (13) 2 zablokowane
-
2026-05-11 18:33
Ulica Suchodębska (3)
- 1 7
-
2026-05-11 18:39
Park Regeana (1)
- 1 0
-
2026-05-11 18:57
Ale o co chodzi?
Krzysztof
- 2 0
-
4 godz.
Chyba Mokrodębska.
- 0 0
-
2026-05-11 18:35
(4)
Deszcz to normalne zjawisko . Wielkie zdziwienie, że taki klimat mamy.Chyba na lekcjach geografii ludzie byli na wagarach. I dlatego taki szok
- 118 4
-
2026-05-11 18:55
A kto mówi o szoku? Normalna informacja
- 0 6
-
2026-05-11 20:29
Jak wychodzi tęcza, pada śnieg, zachód słońca na czerwono (2)
Wyborcy tuska w takim szoku, że wstawiają pierdziliard zdjęć na raport
- 3 3
-
2026-05-11 20:35
Myślę, że takie zachwyty dotyczą jednak wyznawców pięknych i serdecznych ;) (1)
- 0 6
-
2026-05-11 21:55
Na tym peowskim portalu?
- 3 2
-
2026-05-11 18:39
Ale ulewa pięć minut popadało.
- 14 1
-
2026-05-11 18:56
deszcz
pada deszcz , po prostu...
Dzięki takim informacją ludzie wariują...- 6 1
-
2026-05-11 19:09
Ale co to za nowosc
Kiedy to Gdańsk od deszczu nie płynie?
- 6 1
-
2026-05-11 22:03
We wrzeszczu zalewa piwnice zaraz tam wysle stasia prywacirza z wiadrem
Karolina
- 1 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.