shopping_cart EN
42. Aukcja Nowej Sztuki - 04 lipca 2020, 19:30 (sobota) - Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot

42. Aukcja Nowej Sztuki

04 lipca 2020, 19:30 (sobota)

Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot

Wygląda na to, że w tegoroczne wakacje nie wyjedziemy za granicę – warto więc pomyśleć o wizycie na polskim wybrzeżu. Jak co lato, zespół Domu Aukcyjnego Art in House opuszcza Warszawę, by wyruszyć do pięknego Sopotu; spotkajmy się na 42. Aukcji Nowej Sztuki w Dworku Sierakowskich już 4 lipca o 19:30.

Najnowszy katalog prezentuje prace pełne koloru, energii oraz mocne w wyrazie: wiele z nich związanych jest z tematyką morską. Wojtek Brewka apeluje o ochronę nadbałtyckich fok; David Schab zaprasza na piknik na plaży; Krzysztof Ludwin i Magdalena Kępka proponują spacer chorwackimi uliczkami; Wojciech Pelc zanurza się w podwodny świat syren; Jan Dubrowin przedstawi nas samemu Monetowi, zaś Wiesław Król ukaże morski żywioł w surrealistycznej odsłonie.

Baśniowość odnajdziecie w pracach Sabiny Marii Grzyb (miłość, która przetrwa nawet zarazę), Malwiny de Brade (portret średniowiecznej księżniczki), Małgorzaty Piątek-Grabczyńskiej (origami zbliża zakochanych), Lech Bator (jeleń iluzjonista), Maciej Wierzbicki (głowa w kwiatach) i Mariusz Zdybał (paw o dworskich manierach).

W street artowe klimaty wprowadzi nas Michał Cygan, Marcin Błach, Paulina Rychter, Grzegorz Kufel, Magdalena Karwowska i Monika Ślósarczyk. Jeżeli z kolei poszukujecie prac ze zwierzętami, odnajdziecie je na obrazach Artura Cieślara, Anny Malinowskiej,  Beaty Musiał-Tomaszewskiej, Lucasa Lucaprio, Joanny Szumskiej, Sławomira Setlaka, Klaudii Chomy, Emila Gosia, Grażyny Muchy czy Zuzanny Jankowskiej.

Dla miłośników rzeźb przygotowaliśmy pięć propozycji: skoczka Marka Zygi, kobietę-motyla Marka Opały, nielota Marcina Opały, surrealistyczną głowę Mariusza Szewczyka oraz tajemniczego wielbiciela zachodów słońca autorstwa Arka Szweda.

Wszystkie prace będzie można zobaczyć na żywo w Dworku Sierakowskich – dopiero w bezpośrednim kontakcie z widzem, sztuka może rozwinąć skrzydła.

Katalog archiwalnej aukcji sztuki

1
Hope, 2020
Spray, Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
16 000 zł
2
Kobieta i żółty mercedes, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
40 000 zł
3
Piknik na plaży, 2020
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
4
Levitation, 2018
Spray, Akryl, Olej, Deska, Płótno, 117 cm x 83 cm
1 000 zł
38 000 zł
5
Arlequin, 2020
Olej, Płótno, 90 cm x 110 cm
1 000 zł
5 500 zł
6
Virtual Dance, 2020
Olej, Płyta, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
9
Tancerz Butoh z magnolią, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
10
Złoty Łoś, 2020
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
11
Siena, 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
3 500 zł
12
Faberge's Surprise, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 300 zł
13
Akt siedzący, 2020
Tusz, Papier, 60 cm x 42 cm
1 000 zł
6 000 zł
14
Pomarańczowe tulipany, 2018
Akryl, Płótno, 30 cm x 30 cm
1 000 zł
22 000 zł
17
Syreny (dyptyk), 2020
Akryl, Papier, 150 cm x 200 cm
1 000 zł
11 000 zł
18
Oberwanie chmury, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
2 600 zł
19
Spacer, 2020
Olej, Płótno, 165 cm x 150 cm
1 000 zł
4 500 zł
21
Wierny towarzysz, 2020
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
22
Miejsce początku. Balans, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 110 cm
1 000 zł
5 500 zł
23
Razem, 2020
Pastel, Szlagmetal, Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
24
Sylwia Zdzichowska
Brzezina V, 2017
Olej, Płótno, 130 cm x 82 cm
1 000 zł
2 800 zł
25
California Spyder, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
26
Całuny VI, 2015
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 800 zł
27
Dzień dobry, Panie Monet, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 50 cm
1 000 zł
4 000 zł
28
W gołębich szarościach, 2020
Olej, Płótno, 50 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
29
Dźwięki wyspy, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
4 800 zł
30
Sekret, 2020
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
31
Wyrocznia, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
32
Epika, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
33
Jezus znad Biebrzy, 2020
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
5 000 zł
34
Niebieski, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
35
Love Song, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
36
Czerwona łódka, 2019
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
37
Café la Pantera III, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
5 000 zł
38
Vogue Dance, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
7 000 zł
39
W blasku, 2020
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
40
Origami, 2020
Olej, Płótno, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
4 000 zł
42
Gorczański potok, 2020
Akwarela, Papier, 54 cm x 38 cm
1 000 zł
2 800 zł
43
Chorwacki zaułek, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
44
Gra w statki, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 50 cm
1 000 zł
1 900 zł
45
Plaża, 2020
Kolaż, Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
4 500 zł
47
Miłość w czasie zarazy, 2020
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
4 000 zł
48
Zaproszenie, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
3 500 zł
49
Czytający akt, 2020
Olej, Płótno, 110 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
50
My Lover is the Ghost, 2020
Olej, Płótno, 140 cm x 130 cm
1 000 zł
8 000 zł
51
Paweł Oleszkiewicz
Przestrzeń, 2020
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
52
Dżokej, 2020
Tusz, Akryl, Papier, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
1 000 zł
53
Portret pomiędzy wierszami, 2020
Olej, Płótno, 135 cm x 90 cm
1 000 zł
2 600 zł
54
Królowa, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
2 200 zł
55
Totem, 2020
Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
56
Portret 9, 2016
Akwarela, Papier, 30 cm x 21 cm
1 000 zł
1 800 zł
57
Tragopan, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 30 cm
1 000 zł
1 500 zł
58
Zimorodki, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 100 zł
59
Paw, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
60
Green Paradise, 2020
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
61
Bez tytułu (dyptyk), 2020
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
2 800 zł
62
Śmiechu warte, 2020
Olej, Płótno, 57 cm x 54 cm
1 000 zł
2 200 zł
63
Słowiański zew, 2020
1 000 zł
4 500 zł
64
Kwarantanna, 2020
Olej, Płótno, 81 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
65
Gloria, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
66
Girl in Flowers, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
67
Chodź ze mną II, 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
68
Zbliżenie, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
69
Schyłek lata, 2020
Olej, Płótno, 50 cm x 140 cm
1 000 zł
1 600 zł
70
Złota jesień, 2019
Olej, Płótno, 60 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
71
Majówka, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 600 zł
72
Czerwony Baron, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 300 zł
74
Daj Kamienia, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
75
Banana Split 7, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
76
Statek, 2020
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 700 zł
77
Ghost Map, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 81 cm
1 000 zł
1 000 zł
78
Czekając na Słońce, 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 200 zł
79
Ludzie w wielkim mieście, 2019
Akryl, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
3 800 zł
81
Boy in Palms, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
5 500 zł
82
Skoczek, 2020
Ceramika, 50 cm x 40 cm x 70 cm
1 000 zł
7 000 zł
83
Przemiana motyla 1, 2020
Ceramika, 70 cm x 60 cm x 40 cm
1 000 zł
4 500 zł
84
Powiernik, 2020
Szlagmetal, Drewno, 120 cm x 78 cm x 40 cm
1 000 zł
4 500 zł
85
Głowa, 2020
Ceramika, 65 cm x 33 cm x 52 cm
1 000 zł
1 500 zł
86
Zachód Słońca, 2020
Ceramika, 50 cm x 15 cm x 15 cm
1 000 zł
2 400 zł
expand_less mail_outline call
×
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
Schowaj
Zmień ustawienia