Banery w serwisach

Mobilna strona główna

Na rynku trwa boom na urządzenia mobilne. Dotrzyj do klientów poprzez smartfona! W serwisie mobilnym m.trojmiasto.pl emitujemy zarówno statyczne jak i ruchome banery reklamowe. Umieszczone są one zgodnie z rzutem zamieszczonym w cenniku. W zależności od rozdzielczości urządzenia, na którym są oglądane, są one automatycznie dostosowywane do ekranu. W sprzedaży dostępne są trzy rotujące banery, w zależności od Państwa wymagań – ruchomy Mtrain lub stały baner typu M. Dodatkowo istnieje możliwość zaistnienia na głównej stronie nad zakładką Biznes i nieruchomości zarówno z banerem typu Mtrain jak i M. W tym miejscu, banery sprzedawane są w rotacji zakładającej emisję trzech banerów w tym samym czasie.

Mobilne trojmiasto.pl – podstrony

Na podstronach wersji mobilnej – m.trojmiasto.pl istnieje możliwość emisji banerów zarówno typu Mtrain jak i M, a także banera typu MRectangle. Ten ostatni wyświetlany jest zarówno na głównej stronie wersji mobilnej nad działem Pogoda oraz pod każdym artykułem na wszystkich podstronach wersji mobilnej, na której prezentowane są wiadomości. Banery typu Mtrain oraz M wyświetlane są zaś zawsze w nagłówku strony. W każdym przypadku - minimalna liczba zamówienia wynosi 10 000 odsłon.

Banery reklamowe muszą być wykonane zgodnie ze specyfikacją techniczną.

Kreacje mogą być przygotowane przez Państwa grafika lub współpracującą z Państwem Agencją Reklamową. Mogą zostać też przygotowane przez naszego grafika. Przy zamówieniu przekraczającym kwotę 1200 zł, oferujemy wykonanie baneru reklamowego gratis .

Banery są sprzedawane na okres tygodnia i jego wielokrotności. Przy kampaniach na okres dłuższy niż 3 tygodnie możliwe rabaty.

Firmy zainteresowane emisją banerów na łamach Portalu prosimy o kontakt
e-mail: reklama@trojmiasto.pl lub telefoniczny 58 321-95-10

drukuj cennik drukuj cennik

Korzyści z posiadania prezentacji

  • Reklama w największym portalu regionalnym
  • Pozycjonowanie wśród firm z tej samej branży
  • Ogłoszenia premium tańsze o 100 zł
  • Tańsze pakiety punktów umożliwiających wyróżnianie ogłoszeń
  • Aktywny panel zarządzania treścią swojej prezentacji
  • Możliwość dodawania wydarzeń, imprez, promocji
  • Dostęp do statystyk wyświetleń i przejść na stronę
  • Kontakt z Opiniodawcami
  • Dedykowane wsparcie Opiekuna ze strony portalu

Skontaktuj się z nami

Jak wypromować firmę oraz wzmocnić jej pozycję na trójmiejskim rynku?
Jak w skuteczny sposób pozyskać nowych klientów i utrzymać obecnych?
Z chęcią podpowiemy.

zadzwoń 58 321-95-10