Reklama banerowa

Mobilna strona główna

Na rynku trwa boom na urządzenia mobilne. Dotrzyj do klientów poprzez smartfona! W serwisie mobilnym m.trojmiasto.pl emitujemy zarówno statyczne jak i ruchome banery reklamowe. Umieszczone są one zgodnie z rzutem zamieszczonym w cenniku. W zależności od rozdzielczości urządzenia, na którym są oglądane, są one automatycznie dostosowywane do ekranu. W sprzedaży dostępne są trzy rotujące banery, w zależności od Państwa wymagań – ruchomy Mtrain lub stały baner typu M. Dodatkowo istnieje możliwość zaistnienia na głównej stronie nad zakładką Biznes i nieruchomości zarówno z banerem typu Mtrain jak i M. W tym miejscu, banery sprzedawane są w rotacji zakładającej emisję trzech banerów w tym samym czasie.

Mobilne trojmiasto.pl – podstrony

Na podstronach wersji mobilnej – m.trojmiasto.pl istnieje możliwość emisji banerów zarówno typu Mtrain jak i M, a także banera typu MRectangle. Ten ostatni wyświetlany jest zarówno na głównej stronie wersji mobilnej nad działem Pogoda oraz pod każdym artykułem na wszystkich podstronach wersji mobilnej, na której prezentowane są wiadomości. Banery typu Mtrain oraz M wyświetlane są zaś zawsze w nagłówku strony. W każdym przypadku - minimalna liczba zamówienia wynosi 10 000 odsłon.

Prosimy o przygotowanie kreacji reklamowych zgodnie ze specyfikacją techniczną. Przy zamówieniu przekraczającym kwotę 1200 zł netto, oferujemy wykonanie baneru reklamowego w ramach zlecenia na podstawie otrzymanych materiałów oraz scenariusza.

Zapraszamy do kontaktu: reklama@trojmiasto.pl lub telefoniczny 58 321-95-10

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 58 321-95-10 lub napisz