Reklama banerowa

Serwis Rozrywka i Serwis Kulinaria

Serwis dostarcza informacji o nowych inicjatywach rozrywkowych, prezentuje zespoły muzyczne, kluby, puby, dyskoteki, kawiarnie, restauracje. Z serwisu korzysta głównie młode pokolenie, które za pomocą wyszukiwarki szybko znajduje informacje o koncertach, recitalach, widowiskach artystycznych, festiwalach, imprezach masowych. W serwisie prowadzony jest ranking miejsc – czytelnicy mają możliwość dodania własnej oceny imprezy czy miejsca na rozrywkowej mapie Trójmiasta. W tym serwisie najbardziej skuteczna jest reklama dotycząca dużych imprez rozrywkowych, ale też małych przedsięwzięć klubowych. Powierzchnie reklamowe serwisu Rozrywka są idealnym miejscem do zagospodarowania przez branżę muzyczną, filmową, eventową, gastronomiczną, czy promocję działalności klubów i dyskotek.


W ramach zamówionej kampanii, banery typu: DA, DA3, G oraz G2 są wyświetlane nie tylko na głównej stronie Serwisu Rozrywka, ale również na podstronach, na których prezentowane są artykuły z tego Serwisu. Dodatkowo banery G i G2 wyświetlają się na podstronach imprez serwisu Rozrywka i Kulinaria.

DA
C
C
C
DA3
F2
G2

Podstrony Serwisu Rozrywka i Kulinaria: Imprezy

Baner DA na stronach z imprezami, pokazuje się na wszystkich stronach kalendarza imprez, zarówno w listingu jak i szczegółowych opisach imprezy w Serwisie Rozrywka.


Baner DA4 jest wyświetlany tylko na listingu imprez.


Banery są sprzedawane na wyłączność.

MAXIA
DA4

Prosimy o przygotowanie kreacji reklamowych zgodnie ze specyfikacją techniczną. Przy zamówieniu przekraczającym kwotę 1200 zł netto, oferujemy wykonanie baneru reklamowego w ramach zlecenia na podstawie otrzymanych materiałów oraz scenariusza.

Zapraszamy do kontaktu: reklama@trojmiasto.pl lub telefoniczny 58 321-95-10

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 58 321-95-10 lub napisz reklama@trojmiasto.pl