Katalog firm

Cena usługi od

151 zł netto

za rok

Pozycjonowanie w katalogu firm

Gwarancja pozycji prezentacji w katalogu firm

Jednym z najczęściej odwiedzanych serwisów na stronach portalu jest katalog firm i instytucji. Przemyślany i czytelny podział na działy i kategorie umożliwia internaucie odnalezienie firm związanych z konkretną branżą. Na każdej stronie kategorii wyświetlanych jest 20 prezentacji firm.

 • Opcja dostępna dla firm posiadających wykupione roczne multiprezentacje bądź prezentacje rozszerzone.
 • Pozycjonowanie w katalogu firm ma kluczowe znaczenie z punktu widzenia osoby poszukującej konkretnych produktów i usług, stąd warto zapewnić swojej firmie wysoką pozycję w kategorii ściśle związanej z rodzajem wykonywanej przez firmę działalności i zgodnej z jej profilem.
 • Kolejność wyświetlania prezentacji jest ściśle związana z wykupionymi w danym katalogu gwarancjami pozycji. Zawsze jako pierwszą oferujemy najwyższą wolną pozycję w danej kategorii.
 • Pierwszeństwo przedłużenia wykupionej pozycji gwarantowanej przy przedłużaniu umowy na kolejny rok.. Dzięki temu firmy konkurencyjne zajmować będą dalsze pozycje w kategorii.
 • W przypadku kategorii, w których wykupionych jest wiele gwarantowanych pozycji, istnieje możliwość przejścia na wyższą pozycję w wyniku ewentualnego jej zwolnienia przez firmę, która dane miejsce dotychczas zajmowała. W takich przypadkach zapraszamy do udziału w licytacji. Udział w licytacji mogą wziąć jedynie firmy posiadające już w danej kategorii prezentację z gwarancją pozycji.
 • Zachęcamy do kontaktu z nami i sprawdzenie, czy Państwa firma może zająć wyższą pozycję gwarantowaną w swoich kategoriach: reklama@trojmiasto.pl
 

Cena usługi od

50 zł netto

za 6 miesięcy

Pozycjonowanie po słowach kluczowych

Pozycjonowanie to gwarancja skuteczności reklamy internetowej. Odpowiednio dobrane słowa i frazy kluczowe ściśle określające działalność i profil firmy stanowią punkt wyjścia do skutecznego pozycjonowania prezentacji firmy w trójmiejskim katalogu firm i instytucji.

 • Koszt gwarancji pozycji po wybranym słowie kluczowym jest proporcjonalny do wyniku analizy statystyk wyszukiwania produktów lub usług poprzez wpisywanie konkretnych słów w wyszukiwarkę trojmiasto.pl
 • W celu zapewnienia naszym Klientom optymalnych korzyści wynikających z pozycjonowania, oferujemy pięć pierwszych pozycji gwarantowanych na okres 6 miesięcy w systemie rotacyjnym.
 • Rotacja polega na przejściu firmy (po 6 miesiącach gwarantowanej emisji): z pozycji nr 5 na pozycję nr 4, z pozycji nr 4 na pozycję nr 3, z pozycji nr 3 na nr 2 itd. Jeśli pozycja nr 5 jest już zajęta przez nową firmę z listy oczekujących- firma z pozycji nr 1 trafia do kolejki firm oczekujących.
 • Pozycjonowanie prezentacji po słowach i frazach kluczowych już od 50 zł netto/6 miesięcy
 • Opcja dostępna dla firm posiadających wykupione roczne prezentacje rozszerzone bądź multiprezentację.

 

Cena usługi

100 zł netto

Dodatkowe słowa kluczowe w ramach prezentacji

Skuteczność reklamy internetowej w dużej mierze zależy od właściwego doboru słów i fraz kluczowych, które najtrafniej opisują profil działalności firmy. W prezentacji rozszerzonej umożliwiamy Państwu, zamieszczenie słów kluczowych w ilości do 250 znaków. W naszej ocenie jest to niezbędne minimum, aby prezentacja Państwa firmy wyświetlała się po wpisaniu na stronie głównej portalu trojmiasto.pl odpowiednich wyrażeń.

Dodatkowe słowa kluczowe w prezentacji umożliwiają naszym użytkownikom, a Państwa potencjalnym Klientom łatwiejszy dostęp do informacji o oferowanych produktach i usługach, a także zwiększają ruch na stronie internetowej firmy.

Zdaj się na znajomość rynku i zasad doboru właściwych słów kluczowych, specjalistów w dziedzinie marketingu internetowego z portalu trojmiasto.pl.

 

Cena usługi od

100 zł netto

Pakiety zdjęć do prezentacji

Ciekawe zdjęcia oferowanych produktów, usług, imprez, wydarzeń lub wnętrz nie tylko dokumentują działalność firmy, ale również wpływają na wybór jakiego dokonuje odbiorca przekazu reklamowego. Za pomocą zdjęć umieszczonych w prezentacji można odświeżyć wizerunek firmy lub wykreować zupełnie nowy w zależności od dynamiki zmian dokonujących się w firmie czy instytucji. Zdjęcia skutecznie wyróżnią prezentację Państwa firmy wśród innych konkurencyjnych prezentacji. Wybierz odpowiedni pakiet dla swojej firmy.

 • Pakiet 10 zdjęć - 100 zł netto za rok

 • Pakiet 20 zdjęć - 200 zł netto za rok

 

Cena usługi

200 zł netto

za rok

Utrzymanie filmu przy prezentacji

Film reklamowy w prezentacji rozszerzonej nie tylko uwiarygadnia działalność firmy czy instytucji, ale również wzmacnia przekaz reklamowy. Profesjonalny film prezentujący oferowane produkty, usługi ale również otoczenie firmy i jej pracowników z pewnością pozostanie w świadomości osób poszukujących informacji w katalogu firm. Film reklamowy wzbogaca prezentację firmy o przekaz emocjonalny, na którym w większości opiera się dziś reklama. Oferujemy usługę umieszczenia i wyświetlania gotowego filmu reklamowego w prezentacji rozszerzonej przez cały okres trwania umowy.

Koszt umieszczenia i wyświetlania gotowego filmu dostarczonego przez Klienta to 200 zł netto/ rok. Jeśli nie posiadają Państwo gotowego filmu reklamowego chętnie podejmiemy się jego realizacji.

 

Cena usługi

100 zł netto

za rok

Dodatkowe kategorie przy prezentacji

Prezentacja rozszerzona standardowo może znajdować się w trzech kategoriach, multiprezentacja w czterech kategoriach, ściśle związanych z prowadzoną działalnością. W miarę rozwoju firmy czy przedsiębiorstwa można dokupić dodatkowe kategorie (maksymalnie trzy) odpowiadające oferowanym usługom.

Cena za każdą dodatkową kategorię to 100 zł netto/ rok.

 

Cena usługi

400 zł netto

za 1 dzień emisji

Tekst w wyszukiwarce

Każdego dnia ponad 180 tys. osób odwiedza główną stronę portalu trojmiasto.pl. Umieszczenie przemyślanego hasła reklamowego w oknie wyszukiwarki, znajdującej się w widocznym miejscu na głównej stronie portalu oraz wszystkich stronach serwisów tematycznych to gwarancja skuteczności reklamy. Kliknięcie w hasło reklamowe znajdujące się w oknie wyszukiwarki, przekierowuje bezpośrednio na prezentację rozszerzoną w katalogu firm. Dzięki temu szerokie grono odbiorców, zainteresowanych informacją zawartą w haśle reklamowym, ma szansę zapoznać się z Państwa ofertą. Ta forma reklamy sprawdza się niezależnie od profilu działalności firmy i wyświetlana jest każdemu unikalnemu użytkownikowi z częstotliwością jeden raz na 3 godziny (maksymalnie 8 razy w ciągu doby). Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci stworzyć skuteczne hasło promujące Twoją firmę reklama@trojmiasto.pl

Koszt emisji hasła reklamowego do 20 znaków to 400 zł netto za 1 dzień emisji
Jedna firma może wykupić emisję hasła w wyszukiwarce jeden raz w ciągu tygodnia

Korzyści z posiadania prezentacji

 • Reklama w największym portalu regionalnym
 • Pozycjonowanie wśród firm z tej samej branży
 • Ogłoszenia premium tańsze o 100 zł
 • Tańsze pakiety punktów umożliwiających wyróżnianie ogłoszeń
 • Aktywny panel zarządzania treścią swojej prezentacji
 • Możliwość dodawania wydarzeń, imprez, promocji
 • Dostęp do statystyk wyświetleń i przejść na stronę
 • Kontakt z Opiniodawcami
 • Dedykowane wsparcie Opiekuna ze strony portalu

Skontaktuj się z nami

Jak wypromować firmę oraz wzmocnić jej pozycję na trójmiejskim rynku?
Jak w skuteczny sposób pozyskać nowych klientów i utrzymać obecnych?
Z chęcią podpowiemy.

zadzwoń 58 321-95-10