Działalność on-line Door-to-door Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym

Wojciech Hintzke serwusik.pl

84-230 Rumia, Okrzei 53a/2
502-178-344
w...@serwusik.pl pokaż
www.serwusik.pl
zamów online
/FotografWojtekHintzke
/WojtekHintzke
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 17:15
sob8:00 - 14:15
nd10:00 - 12:15
Działalność on-line Door-to-door Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym

O nas

Zajmuję się fotografią ślubną, reklamową, fotomodelingową i reklamową.
Fotografuję urodziny, chrzciny, wesela, portrety rodzinne, zdjęcia do portfolio, fotografie produktów dla firm. Wykonuję również strony internetowe i e-sklepy internetowej.

Proponuję Państwu skorzystanie z mojej oferty fotografii ślubnej. Koszt moich usług fotograficznych nie jest wygórowany, pakiet standardowy kosztuje tylko 1.800 zł. Szczegóły oferty za każdym razem dopasowujemy do Waszych wymagań.

Co w zamian otrzymujecie?
• Wszystkie zdjęcia będą zapisane na specjalnym pendrivie, w gustownym opakowaniu.
• Otrzymacie również 50 zdjęć 15x23 cm w gustownym pudełku.
• Dodatkowo wykonam dla Was specjalną fotoksiążkę, na wysokiej jakości papierze. 

Jestem fotografem dla którego każdy ślub to niepowtarzalne i wyjątkowe święto. Nie ma dla mnie niczego cenniejszego od zadowolenia Pary Młodej. W czasie uroczystości jestem niewidocznym obserwatorem, nie ingeruję w przebieg wydarzeń podczas uroczystości. Dzięki temu zdjęcia tworzą wspaniałą, spójną opowieść o tym dniu i Waszym szczęściu.

Podczas wykonywania zdjęć stawiam na naturalność i prostotę. W moim portfolio nie znajdziecie dziwacznych kolorów i filtrów nakładanych na zdjęcia. Zdjęcia które otrzymacie, poddane są mojej autorskiej obróbce graficznej i przygotowane do wyświetlania na komputerze, telewizorze, urządzeniach mobilnych czy też w internecie.

Fotografowanie poprzedzam spotkaniem i rozmową z Parą Młodą. Rozmawiamy o planowanym przebiegu uroczystości, specjalnych potrzebach i Waszych pomysłach. Dzięki temu wiem czego oczekujecie od fotografa. Reportaż ślubny dokumentuje najważniejsze wydarzenia z dnia ślubu, pokazuje emocje, wzruszenie i urok tego ważnego dnia. Zdjęcia należą do najwspanialszych pamiątek rodzinnych, wracamy do nich przy wielu okazjach.

Ukończyłem kurs dla fotografów, organizowany przez Kurię Gdańską. Po podpisaniu umowy jestem do dyspozycji Pary Młodej. Służę pomocą i radą.

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio na mojej stronie internetowej www.serwusik.pl i skorzystania z oferty. 
Do każdej pary podchodzę indywidualnie, zawsze z pełnym zaangażowaniem, profesjonalnie i z poczuciem humoru.

Zdjęcia