stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Sopot Summer Fashion Days 2017 (4 opinie)

Kontynuując zaniechaną sopocką tradycję, w dniach 25-26 sierpnia Zatoka Sztuki zmieni się w prawdziwą przestrzeń modową. Będziemy mieli okazję spotkać się nad morzem, aby wspólnie celebrować Sopot Summer Fashion Days 2017.

Relacja z imprezy

Przestrzeń sopockiej Zatoki Sztuki, która jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych części letniego kurortu, będzie specjalnie zaaranżowana tak, aby każdy z gości mógł się zrelaksować, spędzić miło czas, delektować się pysznym jedzeniem i drinkami w naszych barach a przede wszystkim nasycić się Modą przez duże M.

Dyrektorem artystycznym wydarzenia jest Michał Starost - projektant, krawiec, reżyser i choreograf mody, laureat europejskiej nagrody Haute Couture. W 2016 związał się z Sopocką Zatoką Sztuki, w jej klimacie powstała między innymi kolekcja doceniona na Festiwalu filmowym w Gdyni, w którą ubrane zostały gwiazdy.

Pierwszego dnia - 25 sierpnia, przygotowaliśmy różnego rodzaju aktywności związane z modą i sztuką. Przede wszystkim, odbędzie się Casting dla modelek FRESH FACES WORLD, organizowany przez Annę Czarnowską Fresh Faces World Gdańsk we współpracy z nowojorską agencją modelek Magteam Model Management. Modelki mają szansę zdobyć kontrakt i wejść w wielkim stylu do świata mody.

Jeśli chodzi o sztukę - odbędzie się wernisaż - swoje obrazy zaprezentuje Viktoria Vorotina, które zostaną przelane na suknie z kolekcji modowej MATKI I CÓRKI by Michał Starost. Ponadto odbędzie się koncert jazzowy - Mama Go z zespołem.

Tego wieczoru odbędą się również pokazy mody EVCdsgn, Anety Popławskiej oraz Gosi Jarosławskiej z Maciejem Jastrzębskim - laureatów konkursu Amber Look Project 2017 dla początkujących projektantów.

Drugiego dnia - 26 sierpnia, odbędą się pokazy mody polskich projektantów i marek.

Pokazem wieczoru będzie pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia. Dodatkowo zaprezentują się Patryk Wojciechowski, Kalska, Fabryka Sukienek, Viktoria Nosach, Michał Starost x Zatoka Sztuki.

Podczas całego weekendu, oprócz stylowej przestrzeni chill outowej na plaży, która pozwoli odpocząć w przerwach między wszystkimi zaplanowanymi wydarzeniami, znajdziemy bary serwujące koktajle, restaurację, strefę VIP, spotkania z artystami oraz wieczorne afterparty.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, za wyjątkiem pokazu Macieja Zienia i Michała Starosty oraz Afterparty, na które obowiązują zaproszenia.

Do zobaczenia w Zatoce Sztuki!

Program:

Piątek - 25.08. 2017
wszystko z wyjątkiem Afterparty w The Star - wstęp wolny / after - zaproszenia

14:00 CASTING FRESH FACES WORLD

18:00 Koncert Mama Go z Zespołem
Wernisaż prac Viktoria Vorotina

19:00 Start pokazów mody
- EVCdsgn
- Aneta Popławska
- Michał Starost - Matki i Córki
- Gosia Jarosławska i Maciej Jatrzębski

22:00 Afterparty The Star, Zatoka Sztuki (wstęp na zaproszenia)

Zagrają:
- Exboyfriends - Dj Krystian Kościjański
- Dj Cesar
- Dj Rome B

Sobota - 26.08.2017

Pokazy mody

18:00 Fabryka Sukienek
Viktoria Nosach & Victoria Bramin

20:00 Kalska
Patryk Wojciechowski

21:00 Michał Starost x Zatoka Sztuki (wstęp na zaproszenia)
Maciej Zień

Przeczytaj także

Opinie (4)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.