Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w jubileuszowej XX Edycji Międzyszkolnych Mistrzostw Bowlingowych, które rozegrane zostaną na kręgielniach Centrum U7: w Gdyni oraz gdańskim Wrzeszczu.
Udział w mistrzostwach zawsze był i jest całkowicie darmowy.
W tym roku, w zawodach startować będą drużyny szkolne złożone z sześciu zawodników, w których skład wejdą trzy dziewczynki oraz trzech chłopców. Rywalizacja odbędzie się w 4 kategoriach wiekowych:
- Igrzyska Dzieci (klasy 1-3) gra przy użyciu band,
- Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy 4-6),
- Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8),
- Licealiada (klasy 1-4)






