Dealer dostarczy samochody Lechii Gdańsk
CityMotors, trójmiejski przedstawiciel marki Volkswagen, został partnerem Lechii Gdańsk. Dealer dostarczy klubowi flotę swoich aut.
5 Volkswagenów dla Lechii
Umowa między CityMotors a Lechią Gdańsk będzie obowiązywała w sezonie 2021/22. W jej mocy dealer przekaże gdańskiemu klubowi pięć swoich aut. Będą to modele: Arteon, Tiguan i Golf. Autami będą przemieszczać się przede wszystkim trenerzy i pracownicy klubowi, a niewykluczone, że również sami piłkarze.
- Rozpoczęcie tej współpracy, która idealnie komponuje się z dotychczasowymi działaniami budującymi pozycje firmy na rynku trójmiejskim, to dla nas ogromne wyróżnienie - skomentował Błażej Szykut, dyrektor zarządzający CityMotors.
Przypomnijmy, że salon Volkswagen CityMotors
Warto dodać, że CityMotors wspiera także koszykarzy Trefla Sopot i Otylię Jędrzejczak.
Dealerów wspierających kluby jest więcej
Nie tylko firma CityMotors aktywnie wspiera trójmiejski klub sportowy. Od lat partnerem siatkarzy Trefla Gdańsk jest firma Auto-Mobil. W nadchodzącym sezonie dealer przekaże siatkarzom prawdopodobnie 8-10 egzemplarzy Hyundaia Kony.
Z kolei swoje auta szczypiornistom Torus Wybrzeże Gdańsk, a także koszykarzom Asseco Arka Gdynia dostarcza firma VW Plichta.
Drugie Wybrzeże, to żużlowe, od lat wspierane jest prze Grupę Zdunek, która jest sponsorem tytularnym klubu.
Miejsca
Kluby sportowe
Opinie wybrane
-
2021-09-30 10:39
Niegospodarnosc (3)
Panowie trenerzy i piłkarze tak dobrze zarabiają że stać ich na kupienie sobie samochodów.
- 62 5
-
2021-09-30 18:03
Dokładnie
Widać jaka musi być marża na autach se małego dealera na to stać
- 1 1
-
2021-09-30 18:06
biedni kopacze
Trzeba wspomagać biednych kopaczy. Musimy przecież też płacić za stadion z pieniędzy publicznych.
- 5 1
-
2021-09-30 15:45
Jeszcze trzeba będzie kogoś zatrudnić
do obsługi tych samochodów
- 2 1
-
2021-09-30 18:28
Nowe samochody
A kolejki i tramwajow to nie ma ?
- 54 3
-
2021-09-30 15:44
Ale co was to obchodzi, że dealer przekazuje swoje auta? (6)
Jeżeli go stać, to w czym problem. City motors to konkurencja dla Plichty, który ma masę salonów i jeżeli ma to pomóc w rozpoznawaniu tego konkretnego dealera to ich sprawa. Inną kwestią jest podstawianie aut osobą, które na to stać, ale tak jak mówię, to sprawa dealera
- 32 42
-
2021-10-01 08:35
do Filipek, pogromca ....
W efekcie za auta dla piłkarzy nie będzie płacił dealer, który wliczy samochody w koszty działalności, a ostatecznie zapłaci zwykły klient salonu samochodowego.
- 2 2
-
2021-09-30 18:21
Przecież ten artykuł to wielka reklama City;)
- 6 2
-
2021-09-30 18:15
Mało wiesz (1)
Citi Motors to to cześć jednej z największych oczywiście zagranicznych grup dealerskich w Europie. Plichta przy nich to mały robaczek do połknięcia. A dyrektor BS to bardzo interesujący chłopiec który w ciekawy sposób zrobił karierke w motoryzacji.
- 6 2
-
2021-10-06 19:20
citi
- 0 0
-
2021-09-30 15:55
slaby dealer (1)
chcialem autko kupic ,uzywane za okolo 80k zaden sprzedawca nie wyrazil checi pomocy , u plichty w 15 min znalezli mi auto ,jeszcze dobry bonus dostalem.
- 4 7
-
2021-09-30 21:01
lipe na kolkach kupiles
- 4 4
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
