- 1 Kiedy derby Arka - Lechia w 1. Lidze? (58 opinii)
- 2 Stoczniowiec awansował do 4. ligi (7 opinii)
- 3 Ogniwo zagra o złoto. Niezwykły powrót (8 opinii)
- 4 Buldogi powalczą o medal (4 opinie)
- 5 Lechia czy transfer? Co zdecydował Bobcek? (51 opinii)
- 6 Piłkarze ręczni wiele lat pracowali na medal (13 opinii)
FOTO: Radość na trójmiejskich trybunach
Kibice ligowych zespołów z Trójmiasta mieli w minionym tygodniu powody do zadowolenia. Przed własną publicznością triumfowali piłkarze Lechii, Arki i Bałtyku, siatkarki Atomu Trefla, a także koszykarze Asseco. Radość z tych zwycięstw uwiecznili nasi fotoreporterzy.
ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU ARKA GDYNIA - WISŁA PŁOCK (41 zdjęć)
ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU LECHIA GDAŃSK - WIDZEW ŁÓDŹ (39 zdjęć)
ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU ATOM TREFL SOPOT - BEEF MASTERS BUDOWLANI ŁÓDŹ (34 zdjęcia)
ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU ASSECO GDYNIA - STELMET ZIELONA GÓRA (26 zdjęć)
ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU BAŁTYK GDYNIA - POLONIA GDAŃSK (37 zdjęć)
Typuj wynik meczu
Jak typowano
| 45% | 227 typowań | ASSECO Gdynia | |
| 1% | 3 typowania | REMIS | |
| 54% | 275 typowań | Stelmet Zielona Góra |
Jak typowano
| 85% | 476 typowań | LECHIA Gdańsk | |
| 10% | 55 typowań | REMIS | |
| 5% | 29 typowań | Widzew Łódź |
Jak typowano
| 83% | 413 typowań | ARKA Gdynia | |
| 10% | 54 typowania | REMIS | |
| 7% | 33 typowania | Wisła Płock |
Jak typowano
| 99% | 393 typowania | ATOM TREFL Sopot | |
| 1% | 2 typowania | Beef Master Budowlani Łódź |
Jak typowano
| 100% | 414 typowań | ATOM TREFL Sopot | |
| 0% | 1 typowanie | Beef Master Budowlani Łódź |
Jak typowano
| 72% | 252 typowania | BAŁTYK Gdynia | |
| 22% | 75 typowań | REMIS | |
| 6% | 22 typowania | POLONIA Gdańsk |
Kluby sportowe
Opinie (5) 2 zablokowane
-
2014-03-18 13:40
zdjęcia bez kibicow miejscowych (1)
Szkoda, że Trójmiasto.pl na meczu Atomu zrobiło zdjęcie tylko ekipie przyjezdnych, a swoim już nie, mówię tu o klubie kibica :( trochę to słabe
- 5 3
-
2014-03-18 15:17
Ludzie są jednak dziwne
zastanawiam się co to za typy przy moim komentarzu klikają kciuka w dół? Przecież ja stwierdzam fakt. Jacyś dziwni jesteście
- 3 1
-
2014-03-18 14:11
widzę, że na bałtyku jak zwykle komplet
i barw nie widać, smutno chyba na tych meczach- 6 13
-
2014-03-18 19:20
powinno sie zamknac tych bandytow z widzewa co awanturowała sie z policja!!!! (1)
Dlugoletnie wiezienie załatwi sprawę!!!
- 2 4
-
2014-03-18 19:42
Marna prowokacja "kadłubopustaku" !
- 3 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.