- 1 Lechia gotowa na transferowe rekordy (94 opinie)
- 2 Arka po symbolicznej przecenie. Nowy lider (55 opinii)
- 3 Siatkarz reprezentacji Polski w Treflu (7 opinii)
- 4 Mocny początek tygodnia Timo Lahtiego (2 opinie)
- 5 Koszykarze Arki o medal i drugą wisienkę na torcie (7 opinii)
- 6 Hit transferowy w Lotto Superlidze (3 opinie)
VIII Festiwal o Puchar Bałtyku.
18 czerwca 2001 (artykuł sprzed 25 lat)
Na trzy dni Elblągiem zawładnęli hokeiści specjalizujący się w grze halowej, czyli w unihokeju. Elbląski Szkolny Związek Sportowy był organizatorem gigantycznej imprezy - VIII Festiwalu o Puchar Bałtyku oraz mistrzostw Polski seniorek w tej dyscyplinie sportu.
Pojedynki ponad 800 uczestników rozegrano w ośmiu elbląskich halach sportowych. Rywalizację o tytuł najlepszej drużyny w kraju wśród pań wygrały góralki z Nowego Targu. Dziewczyny spod Tatr nie chcą być gorsze od swoich chłopaków, najlepszych w kraju ekip Podhala i Szarotek. Wygrały więc podhalanki, reprezentujące klub Skalny Multi '75. W finale pokonały zespół znad morza, UNO Gdynia 5:3. Trzecie miejsce zajęły hokeistki z Warmii i Mazur, reprezentujące UKS Jedynkę Orzysz...
J. TEM
więcej we wtorkowym Głosie Wybrzeża
Pojedynki ponad 800 uczestników rozegrano w ośmiu elbląskich halach sportowych. Rywalizację o tytuł najlepszej drużyny w kraju wśród pań wygrały góralki z Nowego Targu. Dziewczyny spod Tatr nie chcą być gorsze od swoich chłopaków, najlepszych w kraju ekip Podhala i Szarotek. Wygrały więc podhalanki, reprezentujące klub Skalny Multi '75. W finale pokonały zespół znad morza, UNO Gdynia 5:3. Trzecie miejsce zajęły hokeistki z Warmii i Mazur, reprezentujące UKS Jedynkę Orzysz...
J. TEM
więcej we wtorkowym Głosie Wybrzeża
