Trwa ładowanie relacji
Prosimy o cierpliwość
Uwaga! Odświeżanie strony spowoduje wydłużenie
czasu ładowania relacji
Opinie (339) ponad 10 zablokowanych
-
2026-05-13 19:55
Wstydu nie było!
- 4 1
-
2026-05-13 19:53
Meczycho
Dlaczego wy nic ????
Murarze i betoniarze z wami !!!- 1 1
-
2026-05-13 19:53
Sidibe super piłkarz były gracz Atalanty Bergamo
.
- 3 0
-
2026-05-13 19:53
wygrana
- 0 0
-
2026-05-13 19:53
arka
papa
- 5 4
-
2026-05-13 19:53
koniec
Mamy to !!!!
I liga !!!1
yeah- 10 5
-
2026-05-13 19:52
Remis nic nie daje Arce...
- 10 2
-
2026-05-13 19:52
Koniec
- 3 1
-
2026-05-13 19:52
za późno podziękowali Szwagrze
- 19 4
-
2026-05-13 19:52
Piłkarz Nguiamba
Nguiamba dobry piłkarz nieźle gra
- 1 3
-
2026-05-13 19:52
nagle w 90 minucie zachciało im się grać...
trochę za późno
- 10 0
-
2026-05-13 19:52
Nigdy
- 0 0
-
2026-05-13 19:52
Będą jakieś celne strzały?
Chociaż jeden, pls- 2 1
-
2026-05-13 19:52
Kerk już w kilku meczach pokazał, że nie potrafi
Strzelić pod ladę. Taki typ...
- 6 2
-
2026-05-13 19:51
Mecz o życie śmiechu warte.macie swojego zbawiciela Gruchałe.
- 6 2
-
2026-05-13 19:51
tylko brawa dla trenera AG, że już trochę poukładał zespół
- 13 1
-
2026-05-13 19:51
Arka tonie , niestety bez szans na utrzymanie
- 9 4
-
2026-05-13 19:51
kiedy kibice Arki zobaczą mecz ekstraklasy ?
Z sektora gości w meczu Lechia - Zagłębie Lubin
- 5 8
-
2026-05-13 19:51
Nguiamba
Nieźle gra Nguiamba
- 2 1
-
2026-05-13 19:51
Dłubiemy po punkciku
- 3 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

