• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Stormwater Poland 2020

Stormwater Poland to największa konferencja dotycząca wód opadowych w Polsce. Rok 2020 to IV edycja, która odbędzie się pod hasłem "Deszcz Inspiracji".

cze 10-11

piątek - sobota

Gdynia,
Wstęp wolny
wrz 26-27

poniedziałek - wtorek, godz. 08:00

Wstęp wolny
Wychodząc od zmian klimatycznych, poprzez możliwości wykorzystania deszczu, umiejętnego nim zarządzania, przykładów z krajów ościennych, po przeciwdziałanie jego katastrofalnym skutkom, organizatorzy chcą wywołać ulewny deszcz inspiracji.

350 uczestników i 30 prelegentów z kraju i zagranicy, wymiana doświadczeń w gronie specjalistów z branży, to tylko niektóre korzyści STORMWATER.

Serdecznie zapraszamy pracowników spółek wodociągowych oraz administracji publicznej, a także naukowców i studentów zainteresowanych tematyką wód opadowych.W opinii wielu Uczestników poprzednich edycji to właśnie inspirowanie do całkiem nowego podejścia do wód opadowych było zawsze walorem Stormwater Poland. Chociaż nie manifestowaliśmy tego, to rzeczywiście jako Retencjapl wspierając się na wiedzy i doświadczeniu naszego Komitetu Naukowego i Ekspertów chcieliśmy być od samego początku pionierami nowoczesnego gospodarowania wodami opadowymi. Chcieliśmy aby woda była traktowana jak cenny zasób. Chcieliśmy ustalać nowe, lepsze standardy, integrować środowisko i wyznaczać nowe trendy. Czy udało nam się spełnić tę misję? Na pewno nie dotarliśmy jeszcze do celu, ale chyba jesteśmy na dobrej drodze. Widzimy, że wiele wprowadzanych przez nas na początku roku tematów jest podchwytywana i znajduje swój dalszy ciąg na późniejszych konferencjach i spotkaniach dotykających tematyki wód opadowych. W tym roku pragniemy rozszerzyć tematykę konferencji o zarządzanie w sytuacji powodzi w miastach, o cieki w miastach, jak również zaprosić do uczestnictwa w konferencji reprezentantów z krajów ościennych i naszego regionu Europy. To ambitny plan. Chcemy jednak przede wszystkim, aby Stormwater Poland było nieodłącznie kojarzone z deszczem, i w tym osobliwym wypadku, z ulewnym deszczem inspiracji. Liczymy, że z Państwa aktywnym udziałem autentycznie taki deszcz inspiracji wystąpi i dodatkowo będzie miał szeroki zasięg...

Koniec 2019 r. i początek 2020 r. do dla nas wszystkich szczególny czas. Ukończony Polski Atlas Natężeń Deszczów PANDa został już udostępniony projektantom "on line" i staje się aktualnie podstawą Cyfrowej Platformy Projektanta. Premiera całej platformy nastąpi właśnie na Stormwater Poland 2020. Dumni z tych sukcesów, chcemy z Państwem podzielić się naszą radością podczas wieczornej gali. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.