Imprezy i wydarzenia

Targi Gra i Zabawa

data:
24 - 25 listopada 2018
miejsce:

Amberexpo  mapa

adres:
Gdańsk, Żaglowa 11
PATRONAT

Kultowe gry, kreatywne zabawy, widowiskowi cosplayerzy, emocjonujące mistrzostwa, turnieje i konkursy. W sobotę 24 listopada w AMBEREXPO ruszają 7. Targi GRA I ZABAWA i 17. Trójmiejskie Spotkania z Grami Planszowymi FESTIWAL GRAMY. Swoją ofertę handlową zaprezentują najbardziej liczący się na polskim rynku producenci i dystrybutorzy gier i zabawek.BĘDĄ EMOCJE

Sercem imprezy tradycyjnie będzie Gralnia, gdzie można będzie grać i testować planszówki familijne, imprezowe, strategiczne, science fiction, przygodowe, logiczne i karciane. W ofercie Wypożyczalni znajdzie się ponad 2 tys. gier. A do grania zapraszamy wszystkich - rodziny, przyjaciół, znajomych i nieznajomych. W Sali Essen prezentowane będą premierowe tytuły gier, przywiezione prosto z największych światowych targów gier planszowych SPIEL w Essen.

Nie zabraknie turniejów i konkursów z super nagrodami dla publiczności, finałów mistrzostw Polski w wybranych grach planszowych. Po raz drugi wybrana zostanie Gra Roku Targów GRA I ZABAWA. Ten prestiżowy tytuł w 2017 roku zdobyła gra Ubongo, polegająca na rozwiązywaniu łamigłówek, puzli i tangramów na czas (wydawnictwo Egmont Polska). Jury wyróżniło także grę Cortex firmy Rebel oraz Orlean Wydawnictwa Baldar.

BĘDZIE FUN

TARGI GRA I ZABAWA to również mnóstwo najrozmaitszych atrakcji dla dużych i małych: trampoliny, paintball laserowy, bowling, wielkoformatowe gry planszowe, możliwość gry w szachy z mistrzami, kreatywne warsztaty plastyczne, warsztaty i pokazy układanie kostki Rubika, pasjonujące eksperymenty, podróże do świata nauki i fantastyki, strefa zabaw dla dzieci.

SPORT TO TEŻ ZABAWA

W sobotę 24 listopada w hali C AMBEREXPO odbędzie się V GRAND PRIX FITNESS Aleksandry Kobielak. Najlepsi zawodnicy będą rywalizować o powołanie do Reprezentacji Polski Fitness. W niedzielę odbędą się Mistrzostwa Świata w FIT-KID & Fitness Aerobic. To będzie niesamowita kombinacja umiejętności, sportu i roztańczonego widowiska! Na scenie zaprezentują się zawodnicy w wieku od 5 do 18 roku życia, a także roztańczone Duety i Formacje Fitness.

7. Targom GRA I ZABAWA towarzyszy 17. edycja Trójmiejskich Spotkań z Grami Planszowymi Festiwal Gramy.


Rodzinne Gry Parkowe na Orientację
cze 24

niedziela, godz. 9:30 - 14:30

Gdańsk Jasień, przy zbiorniku retencyjnym...
bilety 15 zł
ulgowy 1-10 zł
W to mi graj

w każdy wtorek (do 26.06), godz. 15:00 - 16:00

Wstęp wolny

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Polityka prywatności
zamknij