stat
PATRONAT

Targi Gra i Zabawa

Kultowe gry, kreatywne zabawy, widowiskowi cosplayerzy, emocjonujące mistrzostwa, turnieje i konkursy. W sobotę 24 listopada w AMBEREXPO ruszają 7. Targi GRA I ZABAWA i 17. Trójmiejskie Spotkania z Grami Planszowymi FESTIWAL GRAMY. Swoją ofertę handlową zaprezentują najbardziej liczący się na polskim rynku producenci i dystrybutorzy gier i zabawek.BĘDĄ EMOCJE
Sercem imprezy tradycyjnie będzie GRALNIA. Tu będzie można grać i testować ponad 2 tysiące gier: planszówek familijnych, imprezowych, strategicznych, science fiction, przygodowych, logicznych i karcianych. Do grania zapraszamy wszystkich - rodziny, przyjaciół, znajomych i nieznajomych. Na uczestników turniejów i konkursów czekać będą super nagrody (zapisy w Gralni).

W STREFIE NOWOŚCI Z ESSEN prezentowane będą premierowe tytuły gier, przywiezione prosto z największych światowych targów gier planszowych SPIEL.

W STREFIE STAR WARS zostaną rozegrane turnieje: X-Wing 2.0 (pod względem rangi pierwszy w Europie i drugi na świecie), Star Wars: Przeznaczenie. Fani Gwiezdnych Wojen będą mogli wykazać się także swoją kreatywnością w konkursie cosplay oraz grach sytuacyjnych angażujących publiczność.

W sobotę 24 listopada zapraszamy na Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w szachach błyskawicznych, a Seniorów do udziału w Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Prezesa Międzynarodowych Targów Gdańskich SA.

Na Targach poznamy laureatów mistrzostw Polski w grach planszowych: Wsiąść do pociągu: Zjednoczone Królestwo i Marco Polo. Po raz drugi wybrana zostanie GRA ROKU TARGÓW GRA I ZABAWA. W 2017 tytuł zdobyła gra Ubongo (Egmont Polska), a wyróżnienie Cortex (Rebel) i Orlean Wydawnictwa (Baldar).

BĘDZIE FUN

TARGI GRA I ZABAWA to również mnóstwo atrakcji dla dużych i małych: trampoliny, paintball laserowy, bowling, wielkoformatowe gry planszowe, możliwość gry w szachy z mistrzami, kreatywne warsztaty plastyczne, warsztaty i pokazy układanie kostki Rubika, pasjonujące eksperymenty, podróże do świata nauki i fantastyki, strefa zabaw dla dzieci.

SPORT TO TEŻ ZABAWA

W sobotę w hali C AMBEREXPO odbędzie się V GRAND PRIX FITNESS Aleksandry Kobielak. Najlepsi zawodnicy będą rywalizować o powołanie do Reprezentacji Polski Fitness. Natomiast w niedzielę - Mistrzostwa Świata w FIT-KID & Fitness Aerobic. To niesamowita kombinacja umiejętności, sportu i roztańczonego widowiska! Na scenie zaprezentują się zawodnicy w wieku od 5 do 18 roku życia, a także roztańczone Duety i Formacje Fitness.

ORGANIZATOR
Międzynarodowe Targi Gdańskie SA

PATRONATY HONOROWE
Dariusz Drelich, Wojewoda Pomorski
Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego
Paweł Adamowicz, Prezydent Miasta Gdańska

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  20-30 zł
 • Bilet ulgowy
  10-15 zł
Bilet jednodniowy normalny - 20 zł/os
Bilet jednodniowy ulgowy - 10 zł/os
Bilet dwudniowy normalny - 30 zł/os
Bilet dwudniowy ulgowy – 15 zł
Dzieci do lat 6 wstęp bezpłatny.

Bilety do nabycia online lub w kasie AMBEREXPO.
Spotkania z grami planszowymi

w każdą niedzielę (do 29.12.2019), godz. 13.00

Wstęp wolny
Kurs dobrej gry w brydża

w każdy poniedziałek (do 24.12), godz. 17:30 - 20:00

Gdańsk, Pilotów 3
bilety 40 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najczęściej klikane (7 dni)

 • kiermasz , festyn
  wrz 21-23
  piątek - niedziela, g. 10:00 - 18:00
  Park Kolibki w Orłowie, Gdynia
 • warsztaty , spotkanie , folk / etno / world
  wrz 22
  sobota, g. 18:00
  Gdańsk
 • hip-hop
  wrz 27
  czwartek, g. 20:00
  Pokład, Gdynia
 • rock
  wrz 23
  niedziela, g. 19:00 - 22:00
  Stary Maneż, Gdańsk
 • festyn
  wrz 22
  sobota, g. 10:00 - 22:00
  Hewelianum, Gdańsk