stat
PATRONAT

Targi mieszkań i domów

Przekonaj się co w swojej najnowszej ofercie ma do zaproponowania największa impreza targowa dedykowana szeroko rozumianemu rynkowi nieruchomości i przyjdź w dniach 14 - 15 września do AMBEREXPO w Gdańsku. Organizatorem targów jest Nowy Adres S.A. doświadczony dostawca kompleksowych i profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Od 2018 roku należący do grupy Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP), największego organizatora środkowo - wschodniej Europy ze 100- letnim doświadczeniem, od maja 2015 r. firma jest Członkiem Wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD) oraz Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego (UFI). Poznań, Gdańsk, Warszawa, Wrocław, Kraków i Łódź to miasta od dawna towarzyszące targom.

Promocje, premiery, wyjątkowe oferty i rabaty czekają na odwiedzających targi. W tegorocznej edycji targów udział wezmą najważniejsi deweloperzy wraz ze swoimi inwestycjami działający na rynku trójmiejskim: Agencja Mienia Wojskowego, Atal, Dekpol, Danwood SA, Dekpol, Eco Classic, Miasto Gdańsk, PB Górski, Polservice Development, Portal i inni. Oprócz przeglądu oferty deweloperskiej na zwiedzających będzie czekać strefa seminariów i porad. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i zakupu.

Dodatkowo, wrześniowej edycji Targów Mieszkań i Domów towarzyszyć będą Targi Budownictwa i Aranżacji Mieszkanie Dom Ogród. Targi MDO to nowe wydarzenie w Trójmieście, które doskonale uzupełnia ofertę znanych i cenionych Targów Mieszkań i Domów. Wykończenie i wyposażenie zakupionej nieruchomości, to kolejny ważny etap dla klientów planujących taką inwestycję. Strefy prezentacji nowych produktów i rozwiązań, inspirujące warsztaty i spotkania oraz porady fachowców ułatwią orientację w różnorodnych rozwiązaniach wykończeniowych i aranżacyjnych, a firmom biorącym udział w targach pozwolą na pokazanie zalet swoich produktów.

W czasie gdy rodzice będą zajęci poszukiwaniem nowego mieszkania i możliwości jego aranżacji, najmłodsi ciekawie spędzą czas na placu zabaw z malowaniem twarzy, kącikiem plastycznym i zabawami sportowo - edukacyjnymi.

W ramach wydarzenia odbywa się

Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie

wrz 7-8

sobota - niedziela

Gdynia,
Wstęp wolny

22. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie Uroda

paź 5-6

sobota - niedziela, godz. 10:00

Gdańsk,

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni