stat
PATRONAT

TRAMPki - VII Spotkania Podróżujących Kobiet (3 opinie)

Trzy dni opowieści o podróżach, rozmów w nieformalnej atmosferze, praktycznych warsztatów i wydarzeń towarzyszących, m.in.: bookcrossing książek podróżniczych, wycieczki po Gdańsku oraz konkursy - tak zapowiada się program siódmej edycji TRAMPek - Spotkań Podróżujących Kobiet w Gdańsku, które odbędą się 6-8 listopada w Europejskim Centrum Solidarności. Jest to jedyny w Polsce festiwal podróżniczy tworzony przez kobiety dla kobiet: dzielą się doświadczeniem, inspirują i swoim przykładem przekonują, że warto spełniać marzenia o podróżowaniu.

w każdą środę (do 01.12), godz. 17:00

Online, YT Goyki 3 Art Inkubator
Wstęp wolny
maj 21-23

piątek - niedziela, godz. 16:00

 
- Podróżowanie solo ciągle wzbudza wiele emocji i obaw - tłumaczy inicjatorka festiwalu Anita Demianowicz. - Chcemy, by dzięki dzieleniu się doświadczeniem z podróży wyposażyć kobiety w wiedzę i umiejętności, które pozwolą na odważniejsze podejmowanie decyzji o samodzielnej podróży.
 
W programie tegorocznej edycji znalazły się praktyczne warsztaty, dotyczące m.in.: świadomego i ekologicznego podróżowania, samoobrony, pisania o podróżach, przygotowywania długoterminowych projektów fotograficznych i wiele innych.

W dniu prelekcji pojawią się opowieści z różnych stron świata. Będzie o Gruzji, Kanadzie, Afryce, ale też o przekraczaniu granic własnych, pokonywaniu strachu i własnych słabości.
 
Partnerami wydarzenia są Miasto Gdańsk i Europejskie Centrum Solidarności.

Opinie (3)

 • moja kobieta (2)

  to codziennie podróżuje po świeże bułeczki z rana dla męża. Piechotką, bo auta jej nie daje.

  • 5 9

  • Spacer z rana jak śmietana!

   • 1 0

  • ona...

   podróżuje, a ty gnijesz

   • 5 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Który z aktorów grających w Teatrze Wybrzeże jest mimem?

 

Najczęściej czytane