Ad vocem porannego wypadku na ul.Suchars 18.06.2025
2860 wyświetleń 18 czerwca 2025 (11 opinii)Z Ostatniej soboty. Czarny Jeep okraczył linię przerywaną i chciał wjechać w moją kabinę. Słupki powinny stać na linii i być ustawione jeszcze dalej aby nie prowokować do zmiany pasa zbyt wcześnie.
Więcej na ten temat
Opinie (11) 3 zablokowane
-
2025-06-18 16:02
to jest też inna kwestia -
presja na to aby zjeżdżać jak najszybciej na prawy bo inaczej blokujesz
- 18 15
-
2025-06-18 16:17
(5)
Ale to po twojej stronie jest uważać,bo wyjeżdżasz z podporządkowanej.
- 38 13
-
2025-06-18 16:30
(2)
Kultura jazdy wymaga, by wpuścić pojazd włączający się do ruchu, zwalniając prawy pas poprzez zjechanie na lewy. Zwłaszcza jak jest to kilkutonowe bydlę, które ciężko zatrzymać, a jeszcze trudniej rozpędzić po zatrzymaniu się.
- 10 7
-
2025-06-18 18:20
Wpuścić to możesz koszulkę w majtki
- 6 3
-
2025-06-19 20:01
Co za głupota
To zwykle wymuszenie pierwszeństwa przez tira ... a zjazd na lewy żeby tira wpuścić to z kolei wymuszenie na innych kierowcach i wypadki... zabrać tirowcom prawka i na powtórny egzamin to mniej ludzi zginie na drogach
- 0 0
-
2025-06-18 16:58
Zjazdówką jest poprowadzony prawy pas i kończy się na prawym pasie przed mostem,ci z lewego zmieniając pas na prawy muszą uważać
- 6 3
-
2025-06-18 17:05
Bredzisz pan
On jedzie swoim pasem, czarny też powinien jechać swoim.
Czarny może zmienić pas, jak będzie wolny.- 7 0
-
2025-06-18 17:01
Tak było
Chyba jakiś gabaryt leciał i zapomnieli słupków poprawić, bo tak rzeczywiście one stały.
Wczoraj już stały prawidłowo, a Twoje nagranie jest z 14.06.- 2 0
-
2025-06-18 17:41
Naprawdę macie prawo jazdy? (1)
Który włącza się do ruchu? Proste pytanie wyjaśni wszystko
- 2 2
-
2025-06-18 17:59
Żaden.
Co wygrałem?
- 1 0
-
2025-06-20 18:04
Tirowiec jak to tirowiec - zabłysnął jak stolec w klozecie
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.