• Lubię to Lubię to 6
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się 1
  • Ha ha Ha ha 3
  • Wow Wow 10
  • Przykro mi Przykro mi 34
  • Wrr Wrr 98
  • Wszystkie 152

Ad vocem porannego wypadku na ul.Suchars 18.06.2025

2860 wyświetleń 18 czerwca 2025 (11 opinii) autor: Jony

Z Ostatniej soboty. Czarny Jeep okraczył linię przerywaną i chciał wjechać w moją kabinę. Słupki powinny stać na linii i być ustawione jeszcze dalej aby nie prowokować do zmiany pasa zbyt wcześnie.

Opinie (11) 3 zablokowane

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Ad vocem porannego wypadku na ul.Sucharskiego

    to jest też inna kwestia -

    presja na to aby zjeżdżać jak najszybciej na prawy bo inaczej blokujesz

    • 18 15

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Ad vocem porannego wypadku na ul.Sucharskiego

    (5)

    Ale to po twojej stronie jest uważać,bo wyjeżdżasz z podporządkowanej.

    • 38 13

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Ad vocem porannego wypadku na ul.Sucharskiego

      (2)

      Kultura jazdy wymaga, by wpuścić pojazd włączający się do ruchu, zwalniając prawy pas poprzez zjechanie na lewy. Zwłaszcza jak jest to kilkutonowe bydlę, które ciężko zatrzymać, a jeszcze trudniej rozpędzić po zatrzymaniu się.

      • 10 7

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Ad vocem porannego wypadku na ul.Sucharskiego

        Wpuścić to możesz koszulkę w majtki

        • 6 3

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Ad vocem porannego wypadku na ul.Sucharskiego

        Co za głupota

        To zwykle wymuszenie pierwszeństwa przez tira ... a zjazd na lewy żeby tira wpuścić to z kolei wymuszenie na innych kierowcach i wypadki... zabrać tirowcom prawka i na powtórny egzamin to mniej ludzi zginie na drogach

        • 0 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Ad vocem porannego wypadku na ul.Sucharskiego

      Zjazdówką jest poprowadzony prawy pas i kończy się na prawym pasie przed mostem,ci z lewego zmieniając pas na prawy muszą uważać

      • 6 3

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Ad vocem porannego wypadku na ul.Sucharskiego

      Bredzisz pan

      On jedzie swoim pasem, czarny też powinien jechać swoim.
      Czarny może zmienić pas, jak będzie wolny.

      • 7 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Ad vocem porannego wypadku na ul.Sucharskiego

    Tak było

    Chyba jakiś gabaryt leciał i zapomnieli słupków poprawić, bo tak rzeczywiście one stały.
    Wczoraj już stały prawidłowo, a Twoje nagranie jest z 14.06.

    • 2 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Ad vocem porannego wypadku na ul.Sucharskiego

    Naprawdę macie prawo jazdy? (1)

    Który włącza się do ruchu? Proste pytanie wyjaśni wszystko

    • 2 2

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Ad vocem porannego wypadku na ul.Sucharskiego

      Żaden.

      Co wygrałem?

      • 1 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Ad vocem porannego wypadku na ul.Sucharskiego

    Tirowiec jak to tirowiec - zabłysnął jak stolec w klozecie

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane