Alarm w Terenowym Oddziale Lotniskowym
229 wyświetleń 22 kwietnia 2025 (3 opinie)Od Godziny 20:00 nieustannie wyje alarm przy budynku TOL na ulicy Słowackiego w Gdańsku. O godzinie 22 pojawił się patrol policji, interwencja nie rozwiązała problemu. Bez problemu można kraść sprzęt znajdujący się na obiekcie - Nie ma ochroniarzy, policja boi się przeskoczyć płot - ziemia niczyja.
Więcej na ten temat
Opinie (3)
-
2025-04-22 04:16
Ok bierzemy ze szwagrem Żuka i zaraz podjeżdżamy na szaber
- 8 5
-
2025-04-22 04:51
U mnie nic nie słychać. To chyba fejk jakiś. Pozdrawiam, Ola
- 5 5
-
2025-04-22 08:54
Służba ochrony lotniska jest od tego
Może zaraz byś antyterrorystów tam chciał?
- 1 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.