Amerykański drag queen Sasha Velour wystąpił w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim
2357 wyświetleń 8 maja 2026 (16 opinii)Więcej na ten temat
Opinie (16)
-
2026-05-09 18:25
Opinia wyróżniona
fajna normalna gwiazda dla normalnych ludzi
brawo Szekspirowski, po to ten teatr wybudowano!
- 8 47
-
2026-05-09 13:04
Opinia wyróżniona
Zjawiskowy spektakl ! (1)
Dostałam bilet w prezencie, nie znałam tej artystki i szłam po prostu z otwartą głową. Sasha zaskoczyła mnie wielokrotnie, nie wiedziałam, że taka forma dragu w ogóle istnieje. Było pięknie
- 18 58
-
2026-05-10 20:11
Z otwartą głową to na SOR raczej
Czym cię zaskoczyla?
- 23 2
-
2026-05-09 12:49
Gdzie mozna zrobic taką charakteryzacje twarzy?Bo to nie wystarczy zwykły salon kosmetyczny. (2)
Sa jakies unas studia unas wykonujace charakteryzacje z lateksem?
- 4 25
-
2026-05-09 23:25
Człowek serio pyta gdzie mozna zrobic charkteryzacje a oni minusy daja za miast napsac jak wiedza? (1)
- 3 8
-
2026-05-10 12:53
Można też polecić sprawdzonego psychiatrę :)
- 13 3
-
2026-05-09 13:04
Opinia wyróżniona
Zjawiskowy spektakl ! (1)
Dostałam bilet w prezencie, nie znałam tej artystki i szłam po prostu z otwartą głową. Sasha zaskoczyła mnie wielokrotnie, nie wiedziałam, że taka forma dragu w ogóle istnieje. Było pięknie
- 18 58
-
2026-05-10 20:11
Z otwartą głową to na SOR raczej
Czym cię zaskoczyla?
- 23 2
-
2026-05-09 18:25
Opinia wyróżniona
fajna normalna gwiazda dla normalnych ludzi
brawo Szekspirowski, po to ten teatr wybudowano!
- 8 47
-
2026-05-09 21:30
Szczerze żałuję, że nie mogłem sam wyrobić sobie zdania.
Chyba jestem zbyt zamknięty na taką formę performansie i, szczerze, wolałbym, żeby to było po prostu dobre "show". Jeżeli to jest "drag show", to myślę sobie, że to taki show jak piłka nożna kobiet: spoko, można zobaczyć, ale piłka nożna facetów jest po prostu lepsza.
- 5 25
-
2026-05-09 22:14
Fajna była dzisiaj pogoda.
Piszę tak, bo to co chcę napisać i tak będzie skasowane.- 46 1
-
2026-05-10 05:49
Lip Sync Battle.
Jak dla mnie nie.
- 11 0
-
2026-05-10 07:03
Fajne wydarzenie. Ale wizyta w tym teatrze zawsze mnie zniecheca
Kto to zaprojektował. Galeria to męczarnia dla kręgosłupa
- 9 12
-
2026-05-10 17:18
Drobny szczegół? Aha..
- 5 1
-
2026-05-10 20:19
(2)
Cze na widowni był ten co widnieje na zdjęciu z Klodzka z tą?
- 13 0
-
2026-05-10 20:30
(1)
Nie, byli księża z Dąbrowy Górniczej.
- 3 10
-
2026-05-11 11:38
Co za wstrętna ho mo foobia
to byli tęczowi panowie z Dą browy
- 0 0
-
2026-05-10 21:05
Chłop w przebraniu baby sprawdza się w kabarecie.
I tylko w kabarecie.
- 15 3
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.