Arka Gdynia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:3. Kibice wezwali władze klubu i zaśpiewali
5959 wyświetleń 18 maja 2026 (10 opinii)Arka Gdynia zdegradowana. Kibice pod trybunę "Górka" wezwali władze klubu i jeszcze raz im zaśpiewali
Więcej na ten temat
Opinie (10)
-
2026-05-18 21:17
(1)
Tak będzie w Gdańsku
- 11 13
-
2026-05-19 03:56
Nigdy !!!
- 1 0
-
2026-05-18 21:21
Piłkarze powinni powiedzieć, że się nie zgadzają... (1)
- 6 1
-
2026-05-19 00:02
Piłkarze?
Buahahaha, w polskiej lidze jak już to kartoflarze. Tutaj same żelusie co koło piłkarza nawet nie stały.
- 4 0
-
2026-05-18 21:22
Papa świniki
Chrum chrum
- 6 2
-
2026-05-18 21:23
Czekam na szlagier (2)
Arka - Wieczysta xD
- 4 1
-
2026-05-18 21:25
Nie na czasie jesteś z tą wieczystą (1)
- 0 2
-
2026-05-18 21:25
Cierpliwości :)
Jak już tonie...
- 0 0
-
2026-05-18 22:52
Mały iloraz inteligencji ultrasów
Jakim trzeba być przygłupem żeby wyzywać piłkarzy, którzy nigdy nie powinni grać na tym poziomie rozgrywek bo są za słabi. Wszystkiemu winny jest pan prezes, który postanowił nie wydawać absolutnie nic na jakiekolwiek wzmocnienia. Dawid Szwarga wiedział co robi uciekając z tego tonącego okrętu. Nie ma co mu się dziwić, jak zostawał wielokrotnie ignorowany.
- 4 1
-
2026-05-18 23:35
Smutne...
- 1 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.