Arka Gdynia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:3. Kibice wulgarnie do piłkarzy
10615 wyświetleń 18 maja 2026 (421 opinii)"Wypie.... z naszej Arki, jak nie chcecie dla niej walczyć". Tak kibice zaśpiewali piłkarzom po degradacji z PKO BP Ekstraklasy.
Więcej na ten temat
Opinie wybrane
-
2026-05-19 11:06
trochę wieśniackie zachowanie ze strony kibiców, zwłaszcza, że tam średnia wieku to 17 lat ale z drugiej strony w ogóle mnie to (5)
grali jak za karę przez cały sezon
- 28 3
-
2026-05-19 18:11
Wiesniackie? Czlowieku ty jestes tylko ohladaczem jak sam przyznales (1)
Ludzie zyja swoimi klubami od malego. Chodza na trybuny dopinguja,zyja meczem kilka dni wczesniej. Ja jako Lechista z ponad 30 letnim stazem jak widzialem ostatnie przechodzenie obok meczu Lechii to sam ostatnio po meczu chetnie wykrzyczalem z mlynem co o tym sadzimy. Kopacze za chwile zmienia klub a kibice zostana. trojmiasto jest przreklete jesli chodzi o pilke nozna. Ani Lechia ani Arka nie ma szczescia do inwestorow
- 3 4
-
2026-05-20 10:46
a umiesz jeszcze czytać ze zrozumieniem?
- 1 0
-
2026-05-19 11:29
(2)
jak dla mnie to oklep by mogli wyłapać za brak ambicji ta liga była tak wyrównana w sensie wyrównana w dół Legia wygrała parę meczów i gdzie jest?A jeszcze kilka kolejek temu była niżej niż Arka?Te patałachy miały Legię na widelcu i Lechię stracili 4 bezcenne punkty licząc z tą wczorajszą żenadą stracili siedem a Górnik?Nie umieją wykorzystywać pewnych okazji na bramki to jak się utrzymać?
- 2 2
-
2026-05-19 14:04
no nie umieją i dlatego jest spadek, szkoda bo lubiłem czasem pójść na meczyk ;//
- 1 0
-
2026-05-19 13:58
Następny normalny - "oklep by mogli wyłapać" xD Idźcie się klepać między sobą jak jesteście tacy odważni.
- 4 2
-
2026-05-20 08:53
Widzicie bracia Arkowcy
Słabo zarządzany klub, bez pieniędzy na realne wzmocnienia + piłkarze grający tylko dla kasy bez ambicji. Chodźcie do nas do Gdańska, stwórzmy kibicowski duet bez podziałów i kibicujmy razem Lechii. Zostawcie już tą nędzną arkę - razem stwórzmy coś dobrego.
- 8 8
-
2026-05-20 08:49
Kibice Arki (1)
Pdolicie ze jesteście całym życiem za Arka - jesteście też gdyńskimi najemnikami - bo gdybyście się przenieśli teraz do np Kielc to byście pieprz że jesteście sercem za Korona. Kibicujecie Arce bo jesteście z Gdyni, tak jak piłkarze pracują w Arce bo to jest ich miejsce pracy. Powinniście mieć w robocie szefa który będzie was niebal przez 8h tak jak wy strofujecie piłkarzy
- 5 5
-
2026-05-20 18:58
nie
to tak nie działa
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.