• Lubię to Lubię to 13
  • Super Super 3
  • Trzymaj się Trzymaj się 2
  • Ha ha Ha ha 67
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi 8
  • Wrr Wrr 49
  • Wszystkie 142

Arka Gdynia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:3. Kibice wulgarnie do piłkarzy

10614 wyświetleń 18 maja 2026 (421 opinii)

"Wypie.... z naszej Arki, jak nie chcecie dla niej walczyć". Tak kibice zaśpiewali piłkarzom po degradacji z PKO BP Ekstraklasy.

Więcej na ten temat

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (421)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane