Audi ignoruje czerwone światło - niebezpieczna sytuacja na skrzyżowaniu
907 wyświetleń 9 marca 2025 (12 opinii)To już nawet nie było późne żółte.
Więcej na ten temat
Opinie (12) 1 zablokowana
-
2025-03-09 02:07
No dał ciała
Fakt. Dobrze, że nic się nie stało
- 25 3
-
2025-03-09 03:05
Czarne
To pieszych na przejściu dla pieszych omal zabijają.
- 5 3
-
2025-03-09 05:23
a czy (1)
a czy ty wiesz że tej marki kierowców nie obowiązuje sygnalizacja świetlna ? a jak coś to musisz poczekać kiedy policja będzie miała akcje ; sygnalizacja świetlna
- 11 4
-
2025-03-09 12:07
Posiadanie Audi było prestiżem 40-ci pare lat temu bo teraz to wszystkie wieśmaki tym się przemieszczają !!!
- 1 0
-
2025-03-09 08:05
Wiecej audi i innych aut robi wypadki
Niż czasem ktoś nie opanuje bmw ale otoczkę jak zawsze robią odwrotnie
- 1 5
-
2025-03-09 09:18
4 zera a piate w środku
- 9 2
-
2025-03-09 09:36
(1)
Tylko mięczaki nie jadą na czerwonym, twardziele jadą dalej.
- 1 5
-
2025-03-09 10:33
A ty to mięczak, czy twardziel? Określ się mając na uwadze to, że starzy na próbę cię zrobili i zapomnieli udusić marnizno życiowa.
- 2 1
-
2025-03-09 09:56
Kierowca do odstrzału ale widzi ktoś głupotę ustawienia sygnalizacji?
Tristar, masę czujników i... wszyscy stoją i Przepuszczanie niewidzialnych pieszych... Brawo...
- 3 2
-
2025-03-09 12:49
trochę d**il
- 1 0
-
2025-03-09 19:26
Nawet nie hamował, kawał gnoja i tyle.
- 1 0
-
2025-03-10 07:11
Właśnie, to widać.
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.