Auta jeżdżą po ścieżce rowerowej
3774 wyświetlenia 21 lutego 2025 (40 opinii)Kierowcy omijając korek , jeżdżąc po ścieżce rowerowej
Więcej na ten temat
Opinie (38) 1 zablokowana
-
2025-02-21 16:06
no i co z tego? (10)
sytuacja nadzwyczajna to i zachowania niestandardowe ... ważne żeby robić wszystko z uwagą i rozwagą - zmieścimy się wszyscy.
- 161 234
-
2025-02-21 16:10
Prawda i co z tego (1)
Przecież policja kieruje ruchem przecież kierowcy Sami by pod prąd nie jechali
- 19 17
-
2025-02-21 16:21
Nie ma tam Policji kierującej ruchem
- 21 5
-
2025-02-21 16:50
Stan umysłu posiadacza prawa jazdy przemowil
Czy to niebezpieczne dla pieszych i rowerzystów? Skąd. Czy za to jest mandat? Nie to byłoby już złodziejstwo. Dziadostwo i bałaganiarstwo a nie siła jakiejś konieczności
- 13 22
-
2025-02-21 17:15
(2)
Droga rowerowa jest dla rowerów i żadna inna szlachta nie ma prawa tam się poruszać
- 17 19
-
2025-02-21 20:15
To czemu jeżdzisz po ulicy i po chodniku?
Spadaj na drogę dla rowerów
- 14 10
-
2025-02-22 08:51
Tak ja Wy "szlachta" nie jeździcie po chodnikach, pałuj się człowieku.
- 0 2
-
2025-02-21 18:16
Chodnik nie jesr dla aut- niszczy nawierzchnie
- 22 2
-
2025-02-21 18:20
Dobrze cie pogrzało
- 2 3
-
2025-02-21 19:35
Był taki co się nie zmieścił...
Zmieścisz się. Śmiało....
- 2 2
-
2025-02-22 00:52
Rozumiem że ładny czerwony DR też wszyscy naprawicie jak go rozjedziecie?
Bo między innymi dla tego chodniki i DRy są tańsze od dróg że nie trzeba ich budować z myślą o kilkutonowych brykach.
- 6 0
-
2025-02-21 16:09
Pani kierująca focusem to mistrzostwo świata (3)
Skręt auta o 90%, a u niej milion ruchów kierownicą ;p
- 93 11
-
2025-02-21 16:13
(1)
Walczy o życie
- 25 3
-
2025-02-22 00:51
Gdyby wsiadła na rower to zdecydowanie by się zabiła :P
A tymczasem siedzi w aucie i co najwyżej zabije kogoś innego :)
- 5 3
-
2025-02-22 07:11
tam była pełna panika u niej
- 1 0
-
2025-02-21 16:13
A rowery jeżdżą po ulicy zamiast po ścieżce. Świat zwariował ;P (1)
- 24 7
-
2025-02-21 16:37
:-) :-) :-)
- 2 1
-
2025-02-21 16:16
Problematyczni (3)
Wy Gdańszczanie macie ciągle jakieś problemy. Nudzicie się ???? Ciągle Wam źle. Gdańsk to piękne miasto. Może nie wszystko idzie zgodnie z planem, ale powinniście być dumni że miasto jest w dobrych rękach. Doceńcie to. Miłego weekendu
- 9 19
-
2025-02-21 16:47
No nie (1)
Niestety miasto jest w fatalnych,"rękach".
- 4 1
-
2025-02-22 08:37
Słoik
I oczywiście znowu wszystko co złe
- 0 0
-
2025-02-21 16:50
W dobrych rękach?
Dobre sobie, w dobrych rękach
- 4 1
-
2025-02-21 16:29
A jak mają jechać (2)
Jak droga zamknięta??
- 19 10
-
2025-02-21 17:38
Objazdem.
- 8 4
-
2025-02-23 11:45
Jak zamknięta to objazdem
- 0 0
-
2025-02-21 16:29
Prawidłowo (1)
Rowerzyści jeżdżą po ulicy "bo nierówna ścieżka" więc kierowcy jeżdżą po ścieżce "bo korki".
- 27 8
-
2025-02-21 18:16
Nie bo niszcza Nqiwrzchnie
- 1 2
-
2025-02-21 16:32
Super
Czerwony opel super wygląda, pozdrowienia dla kierowcy.
- 8 3
-
2025-02-21 17:01
Dlaczego psy blokują całą szerokość drogi? (1)
- 3 4
-
2025-02-21 22:35
bo tak!
.
- 1 0
-
2025-02-21 17:05
Rewanżyk (1)
Za jazdę ulicą gdy obok droga rowerowa
- 11 3
-
2025-02-21 22:03
Ale jest tam na pewno droga, czy tylko się tobie tak wydaje bo czerwona kostka/asfalt? A może droga dla rowerów prowadzi w przeciwnym kierunku??
- 0 0
-
2025-02-21 17:16
Kierowcy to samo zło
- 3 7
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.