Autobus na Niedźwiedniku
138 wyświetleń 1 czerwca 2025 (10 opinii)Autobus miejski się zepsuł? Czy też może inna przyczyna? Autobus miejski stoi na Niedźwiedniku pod szkołą.
Więcej na ten temat
Opinie (10)
-
2025-06-01 13:28
Peowska komunikacja (3)
To musiał się PO psuć
- 8 20
-
2025-06-01 13:49
Wyborcy tuska minusuja, ale nie chcą (2)
Przesiąść się do najlepszej komunikacji miejskiej w kraju
- 2 5
-
2025-06-01 16:13
(1)
Wyborcy peło to dno tektoniczne
- 2 0
-
2025-06-01 17:00
Kościół za mocno ci wszedł do nosa.
- 0 1
-
2025-06-01 13:30
PKS wiec kto sobie zamowil autobus
- 7 1
-
2025-06-01 13:52
(1)
Gdańska komunikacja codziennie się psuje, więc skąd to zdziwienie?
- 2 2
-
2025-06-01 14:16
To tak jakby być zdziwionym kolejnym dzwonem na obeodnicy
- 0 0
-
2025-06-01 14:16
Może ta tabliczka z przodu wynajęty coś by ci wyjaśniła
- 1 0
-
2025-06-01 18:29
Stoi kolo szkoly a nie pod szkołą
- 0 0
-
2025-06-01 18:57
Telefon do Korkosza
- 0 2
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.