• Lubię to Lubię to 1
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 2

Autobus na Niedźwiedniku

138 wyświetleń 1 czerwca 2025 (10 opinii) autor: Mieszkanie

Autobus miejski się zepsuł? Czy też może inna przyczyna? Autobus miejski stoi na Niedźwiedniku pod szkołą.

Więcej na ten temat

Opinie (10)

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Autobus na Niedźwiedniku

    Peowska komunikacja (3)

    To musiał się PO psuć

    • 8 20

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Autobus na Niedźwiedniku

      Wyborcy tuska minusuja, ale nie chcą (2)

      Przesiąść się do najlepszej komunikacji miejskiej w kraju

      • 2 5

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Autobus na Niedźwiedniku

        (1)

        Wyborcy peło to dno tektoniczne

        • 2 0

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Autobus na Niedźwiedniku

          Kościół za mocno ci wszedł do nosa.

          • 0 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Autobus na Niedźwiedniku

    PKS wiec kto sobie zamowil autobus

    • 7 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Autobus na Niedźwiedniku

    (1)

    Gdańska komunikacja codziennie się psuje, więc skąd to zdziwienie?

    • 2 2

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Autobus na Niedźwiedniku

      To tak jakby być zdziwionym kolejnym dzwonem na obeodnicy

      • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Autobus na Niedźwiedniku

    Może ta tabliczka z przodu wynajęty coś by ci wyjaśniła

    • 1 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Autobus na Niedźwiedniku

    Stoi kolo szkoly a nie pod szkołą

    • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Autobus na Niedźwiedniku

    Telefon do Korkosza

    • 0 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane