Bardziej niebezpiecznie się nie dało?
5631 wyświetleń 2 czerwca 2026 (112 opinii)A potem jojczycie, że rowerzyści jeżdżą chodnikiem, albo środkiem pasa...
Więcej na ten temat
Opinie wybrane
-
2026-06-02 23:28
NE 0396J - Cytryniarz z Elbląga jedzie dużym, a rozumku nie wiezie ze sobą, ani troszeczkę.
- 1 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.