• Lubię to Lubię to
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 1
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr 1
  • Wszystkie 2

CBŚP rozbiło gang narkotykowy pseudokibiców

5304 wyświetlenia 14 listopada 2024 (316 opinii) autor: CBŚP

Policjanci CBŚP, działając pod nadzorem Prokuratury Krajowej, zatrzymali kolejne 5 osób do sprawy gangu narkotykowego. W całym postępowaniu występuje już 31 osób podejrzanych. Z ustaleń śledztwa wynika, że członkowie grupy są powiązani ze środowiskiem pseudokibiców trójmiejskich klubów piłkarskich. W wyniku działań zabezpieczono narkotyki, mienie oraz gotówkę na ponad pół miliona złotych. W toku sprawy 29 osób zostało tymczasowo aresztowanych.

Więcej na ten temat

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (316)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane