Centymetry od zderzenia
9060 wyświetleń 19 maja 2026 (51 opinii)Razy DWA : zmiana pasa na ciągłej, zmiana pasa na przejściu dla pieszych, wyprzedzanie na przejściu. Do tego zmiana pasa bez kierunkowskazu, wymuszenie pierwszeństwa, skrajna głupota i spowodowanie poważnego zagrożenia na drodze. Czegoś jeszcze nie widzę?!!!
Więcej na ten temat
Opinie wybrane
-
2026-05-19 22:52
może ktoś więcej ma bo widać że g*wniarz szaleje po całej Gdyni
- 14 0
-
2026-05-21 19:48
Oba auta przekroczyły linię ciągłą
jak dla mnie szkoda, że się obyło bez stłuczki - bo będą tak robić znowu
- 1 0
-
2026-05-21 10:13
P-21
Nic nowego. Idąc Śródmieściem można natrafić praktycznie na każdym kroku na pojazdy zaparkowane na P-21. A to co owi "kierowcy" wyprawiają podczas parkowania na takich miejscach, to już istny majstersztyk - blokowanie przejścia dla pieszych, cofanie pod prąd bez zwracania uwagi na pieszych z tyłu. Typowy dzień w centrum Gdyni. Bo przecież za małe miasto było, trzeba wprowadzić patodeweloperkę aby jeszcze większy ruch był oraz zagęszczenie pojazdów.
- 1 3
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.