Chełm: Kolejne przejście dla pieszych! Czy to już miasto zebr?
1403 wyświetlenia 27 czerwca 2025 (48 opinii)Chełm, ul. Worcella
Więcej na ten temat
Opinie wybrane
-
2025-06-27 16:18
dobra, dobra....
A jak już wsiądę do auta czy autubusu to mogę chociaż mieć jezdnie do swobodnego poruszania się zamiast sita spowalniaczy?
- 2 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.