• Lubię to Lubię to 3
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 19
  • Wow Wow 15
  • Przykro mi Przykro mi 32
  • Wrr Wrr 41
  • Wszystkie 110

Chwila po zderzeniu

6330 wyświetleń 8 maja 2026 (29 opinii)

Chwila po zderzeniu

Więcej na ten temat

Opinie (29) 5 zablokowanych

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Chwila po zderzeniu

    Po co oni jeżdżą jak nie umiom? (10)

    • 97 21

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Chwila po zderzeniu

      a po co Ty piszesz, jak też nie umiesz pisać?

      • 20 9

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Chwila po zderzeniu

      bo mają prawa jazdy....

      i nawet samochody...

      • 5 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Chwila po zderzeniu

      Jak się domyślam to ty jesteś super kierowcą brawo

      • 3 1

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Chwila po zderzeniu

      Uczo się, na błędach ale jednak

      • 5 1

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Chwila po zderzeniu

      A po co twoja matka miała dziecko, jak nie umie?

      • 1 5

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Chwila po zderzeniu

      A po co piszom komentaże jak nie potrafiom?

      • 3 3

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Chwila po zderzeniu

      (1)

      A ty jak nie umiesz pisać, wróć do szkoły!

      • 0 1

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Chwila po zderzeniu

        Moje pisanie nie korkuje dwóch miast

        Pozdrawiam

        • 0 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Chwila po zderzeniu

      Umieją

      Gamoniu

      • 2 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Chwila po zderzeniu

      Bo nie wiedzom,że nie umiom !

      • 1 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Chwila po zderzeniu

    Biały to chociaż sobie części po kosztach załatwi (2)

    • 132 6

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Chwila po zderzeniu

      Tu części nic nie dadzą... Większy koszt za części niż nowy samochód...

      • 8 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Chwila po zderzeniu

      Już ma na pace...

      • 2 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Chwila po zderzeniu

    Jak oni się zderzyli...

    Skoro pomiędzy jezdniami jest wysepka??

    • 60 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Chwila po zderzeniu

    Biały musiał przed wysepką zjechać na przeciwległy pas

    Pewnie telefon nędze załatwił.

    • 25 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Chwila po zderzeniu

    Zderzenie

    Poco to pokazujesz to było rano przed 6.00 rano dzisiaj

    • 5 21

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Chwila po zderzeniu

    Jakby taki i**ota wjechał we mnie, to nie wypłaciłby się do końca życia. (2)

    • 3 20

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Chwila po zderzeniu

      To by musiał wyjątko krótko żyć, czekaj to ty jesteś od tych trumien na kółkach?

      • 6 2

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Chwila po zderzeniu

      Ta ! Napewno !

      Od straszenia to są duchy

      • 4 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Chwila po zderzeniu

    Pruszcz Gdański ul Łanowa

    • 0 3

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Chwila po zderzeniu

    A już tylko na obwodnicy droga lepiej chroni przed czołówkami...

    Widać te krawężniki są za niskie o jakieś pół metra.

    • 11 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Chwila po zderzeniu

    Uber

    I dobrze 50 powinni płacić od zjazdu

    • 3 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Chwila po zderzeniu

    Polub to (1)

    Intercars i ciągły pośpiech. Jeżdżenie na zderzaku, wyprzedzanie jak się da. Oto owoc tej nadpobudliwości i wiecznej sr*czki w gaciach.

    • 22 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Chwila po zderzeniu

      Pan tomek bedzie niepocieszony

      • 1 0

1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane