Ciemności na Pętli Zaspa i Rzeczypospolitej w Gdańsku
195 wyświetleń 9 kwietnia 2025 (4 opinie)POgrążone w ciemnościach
Więcej na ten temat
Opinie (4)
-
2025-04-09 20:25
Ja tam stoję w ciemnościach
I się uśmiecham. Serdeczności
- 17 3
-
2025-04-09 20:36
Ale za to zburze kladke i zrobie przejście naziemne. A tak w ogóle to nie mam czasu, lansuje sie w Brukseli! (1)
Wasza uśmiechnięta Ola ;]
- 7 2
-
2025-04-09 21:05
Przynajmniej nie muszę się ukrywać przed wezwaniem do prokuratury zmieniając adres
- 0 4
-
2025-04-10 05:29
ciemnosc widze,ciemnosc
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.