• Lubię to Lubię to
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 0

Cudzoziemcy na drodze dla rowerów

651 wyświetleń 25 czerwca 2024 (13 opinii)

Cudzoziemcy z Ameryki południowej lub środkowej ,robią sobie selfi na środku DDR , do tego małe dziewczynki wbiegajace wprost pod koła . To codziennosc. Dobrze ze pani na rowerze rozgonila tych ancymonów XD Najpierw bezmyślne chodzenie po drodze a pózniej płacz i zgrzytanie zębów ,o ile po wypadku w ogóle jeszcze będą w buzi. I oczywiście zawsze wina rowerzysty

Więcej na ten temat

Opinie (13) 2 zablokowane

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Cudzoziemcy na drodze dla rowerów

    Tam nie powinno być tego typu ścieżki rowerowej (7)

    a jedynie współdzielona czyli z pierwszeństwem pieszych.

    • 26 37

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Cudzoziemcy na drodze dla rowerów

      Już 8 trolli z spandexach? (4)

      Byliście tam kiedykolwiek?

      po namyśle i waszej reakcji uważam, że tam nie powinno być wcale ścieżki, nawet współdzielonej, bo to wyjątkowo niebezpieczne w tym konkretnym miejscu.

      • 4 7

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Cudzoziemcy na drodze dla rowerów

        To ktoredy (3)

        Chesz poprowadzic droge dla rowerów tak by lączyła sie z bulwarem ?

        • 5 3

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Cudzoziemcy na drodze dla rowerów

          nie wszędzie można wcisnąć drogę rowerową (2)

          od Browaru jest już niekolizyjna ścieżka, na tym odcinku jest problem, więc nie obrażaj się na rzeczywistość

          • 6 1

          • Opinia do raportu

            Zobacz raport Cudzoziemcy na drodze dla rowerów

            (1)

            Trzeba po prostu id. To wiedzieć po czym się idzie ja wiem że typowy pieszy poj..b jest zbyt ograniczony umysłowo by to zrozumieć ale są pewne przepisy do których piesze barany muszą się stosować

            • 3 1

            • Opinia do raportu

              Zobacz raport Cudzoziemcy na drodze dla rowerów

              Z tymi wyzwiskami to możesz sobie wrzeszczeć w swoim kościele katolickim - wasz poziom

              • 0 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Cudzoziemcy na drodze dla rowerów

      Ale jest (1)

      I trzeba sie stosowac do przepisów

      • 5 1

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Cudzoziemcy na drodze dla rowerów

        albo można zmienić oznakowanie

        • 0 3

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Cudzoziemcy na drodze dla rowerów

    Serio.. (3)

    Serio teraz wszystko i wszystkich będziesz nagrywał?

    • 24 10

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Cudzoziemcy na drodze dla rowerów

      musi się pochwalić kamerką

      • 3 3

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Cudzoziemcy na drodze dla rowerów

      (1)

      A czemu nie w autach można to i na rowerze

      • 3 2

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Cudzoziemcy na drodze dla rowerów

        można - ale nie zawsze to ma sens (publikowanie)

        • 0 0

  • kolarskie problemy

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane