Cudzoziemcy na drodze dla rowerów
651 wyświetleń 25 czerwca 2024 (13 opinii)Cudzoziemcy z Ameryki południowej lub środkowej ,robią sobie selfi na środku DDR , do tego małe dziewczynki wbiegajace wprost pod koła . To codziennosc. Dobrze ze pani na rowerze rozgonila tych ancymonów XD Najpierw bezmyślne chodzenie po drodze a pózniej płacz i zgrzytanie zębów ,o ile po wypadku w ogóle jeszcze będą w buzi. I oczywiście zawsze wina rowerzysty
Więcej na ten temat
Opinie (13) 2 zablokowane
-
2024-06-25 21:08
Tam nie powinno być tego typu ścieżki rowerowej (7)
a jedynie współdzielona czyli z pierwszeństwem pieszych.
- 26 37
-
2024-06-25 21:32
Już 8 trolli z spandexach? (4)
Byliście tam kiedykolwiek?
po namyśle i waszej reakcji uważam, że tam nie powinno być wcale ścieżki, nawet współdzielonej, bo to wyjątkowo niebezpieczne w tym konkretnym miejscu.- 4 7
-
2024-06-25 21:48
To ktoredy (3)
Chesz poprowadzic droge dla rowerów tak by lączyła sie z bulwarem ?
- 5 3
-
2024-06-25 22:16
nie wszędzie można wcisnąć drogę rowerową (2)
od Browaru jest już niekolizyjna ścieżka, na tym odcinku jest problem, więc nie obrażaj się na rzeczywistość
- 6 1
-
2024-06-26 00:00
(1)
Trzeba po prostu id. To wiedzieć po czym się idzie ja wiem że typowy pieszy poj..b jest zbyt ograniczony umysłowo by to zrozumieć ale są pewne przepisy do których piesze barany muszą się stosować
- 3 1
-
2024-06-26 10:19
Z tymi wyzwiskami to możesz sobie wrzeszczeć w swoim kościele katolickim - wasz poziom
- 0 0
-
2024-06-25 21:47
Ale jest (1)
I trzeba sie stosowac do przepisów
- 5 1
-
2024-06-25 22:29
albo można zmienić oznakowanie
- 0 3
-
2024-06-25 21:12
Serio.. (3)
Serio teraz wszystko i wszystkich będziesz nagrywał?
- 24 10
-
2024-06-25 21:21
musi się pochwalić kamerką
- 3 3
-
2024-06-25 21:27
(1)
A czemu nie w autach można to i na rowerze
- 3 2
-
2024-06-26 10:20
można - ale nie zawsze to ma sens (publikowanie)
- 0 0
-
2024-06-26 02:34
kolarskie problemy
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.