Czemu ulicą a nie ścieżką?
382 wyświetlenia 21 marca 2025 (21 opinii)Bo czemu by nie utrudnić innym życia i nie pojechać jezdnią mimo że wzdłuż Alei Adamowicza jest piękna droga dla rowerów
Więcej na ten temat
Opinie wybrane
-
2025-03-21 18:01
niestety bezmyslna i bezkarna kolarska plaga sie rozrasta i zalewa miasta
te zarcie to moze wsadzic.normalna osoba sama sobie zrobi
- 3 3
-
2025-03-21 18:48
w mojej opinii to ty utrudniasz, a nie on (1)
jeżeli to dla ciebie problem to trzeba zawnioskować o zwężenie jezdni i wydzieleniu na nim pasa ruchu dla rowerów w tym kierunku. kierowcy sami są sobie winni.
- 2 6
-
2025-03-22 07:07
DokładniE
- 1 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.