• Lubię to Lubię to 2
  • Super Super 2
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 10
  • Wow Wow 3
  • Przykro mi Przykro mi 19
  • Wrr Wrr 43
  • Wszystkie 79

Czy naprawdę trzeba to robić w sobotę rano?!

229 wyświetleń 5 lipca 2025 (14 opinii) autor: Gdańszczanin

Jaka jest najlepsza pora na koszenie trawy? Nie, nie jest to żaden dzień w tygodniu, kiedy mieszkańcy sąsiednich bloków w większości wstają wcześnie rano żeby pojechać do pracy. Najlepiej to robić w sobotni poranek, żeby wszystkich obudzić hałasem pod oknami. No bo kto to widział, żeby w sobotę spać dłużej niż do 7-8, prawda? Koszenie odbywało się wokół budynków komunalnych przy ul. Ptasiej, więc dziękujemy miastu Gdańsk i Gdańskim Nieruchomościom za brutalną pobudkę w sobotni poranek!

Opinie (14) 10 zablokowanych

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Czy naprawdę trzeba to robić w sobotę rano?!

    (1)

    Dzień dobry jak każdy inny.

    • 83 8

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Czy naprawdę trzeba to robić w sobotę rano?!

      Ksieciuniu nie denerwuj się tak ludzie w soboty też chodzą do pracy i wstają o 3 - 4 rano, są i tacy co w niedzielę wstają . Sobota to zwykły dzień, nie święto panowie z podkaszarkami są tego dowodem , przecież nie kosza hobbystycznie , mały zapatrzony w siebie człowieczku. Jak ci rura od wody rąbnie w niedziele i będzie zalewać mieszkanie o 4 rano to pewnie byś rzadal aby przyjechali naprawić, chociaż hałas też będzie

      • 3 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Czy naprawdę trzeba to robić w sobotę rano?!

    Trawa gorsza niz na wsi to i dźwięki muszą być adekwatne. Dobrze, że na krajcy od rana ktoś drzewa nie tnie :) to dopiero hałas

    • 8 5

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Czy naprawdę trzeba to robić w sobotę rano?!

    Ptasia Orunia i wszystko jasne.

    Praca w nocy. Katalizatorki itp. che che

    • 7 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Czy naprawdę trzeba to robić w sobotę rano?!

    Dostałem zrób sobie kawkę i idź na spacerek. Bardzo odpręża.
    Poza tym niektórzy pracują w sobotę i od 4:00 rano albo wcześniej...

    • 10 2

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Czy naprawdę trzeba to robić w sobotę rano?!

    (1)

    Ja jestem w pracy mi pasuje.

    • 12 2

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Czy naprawdę trzeba to robić w sobotę rano?!

      Ale król nie jest więc trzeba to szanować. Król chcę się wyspać.

      • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Czy naprawdę trzeba to robić w sobotę rano?!

    zapraszam do Redlowa, chocby w niedziele (3)

    • 3 1

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Czy naprawdę trzeba to robić w sobotę rano?!

      Redlowo? Gdzie to? Redłowo może. (2)

      • 1 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Czy naprawdę trzeba to robić w sobotę rano?!

    W tym mieście jest na tyle dużo trawy do skoszenia że czasu nie starcza. Dobrze że są ludzie chcący pracować w soboty.

    • 9 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Czy naprawdę trzeba to robić w sobotę rano?!

    Pracownicy mają przestać pracować bo król się wyspać musi uwaga!

    • 8 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Czy naprawdę trzeba to robić w sobotę rano?!

    rozmawiałem z trawą

    sobotnie koszenie jest dla niej najlepsze

    • 2 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane