Czy naprawdę trzeba to robić w sobotę rano?!
229 wyświetleń 5 lipca 2025 (14 opinii)Jaka jest najlepsza pora na koszenie trawy? Nie, nie jest to żaden dzień w tygodniu, kiedy mieszkańcy sąsiednich bloków w większości wstają wcześnie rano żeby pojechać do pracy. Najlepiej to robić w sobotni poranek, żeby wszystkich obudzić hałasem pod oknami. No bo kto to widział, żeby w sobotę spać dłużej niż do 7-8, prawda? Koszenie odbywało się wokół budynków komunalnych przy ul. Ptasiej, więc dziękujemy miastu Gdańsk i Gdańskim Nieruchomościom za brutalną pobudkę w sobotni poranek!
Więcej na ten temat
Opinie (14) 10 zablokowanych
-
2025-07-05 08:41
(1)
Dzień dobry jak każdy inny.
- 83 8
-
2025-07-05 14:31
Ksieciuniu nie denerwuj się tak ludzie w soboty też chodzą do pracy i wstają o 3 - 4 rano, są i tacy co w niedzielę wstają . Sobota to zwykły dzień, nie święto panowie z podkaszarkami są tego dowodem , przecież nie kosza hobbystycznie , mały zapatrzony w siebie człowieczku. Jak ci rura od wody rąbnie w niedziele i będzie zalewać mieszkanie o 4 rano to pewnie byś rzadal aby przyjechali naprawić, chociaż hałas też będzie
- 3 0
-
2025-07-05 08:47
Trawa gorsza niz na wsi to i dźwięki muszą być adekwatne. Dobrze, że na krajcy od rana ktoś drzewa nie tnie :) to dopiero hałas
- 8 5
-
2025-07-05 08:50
Ptasia Orunia i wszystko jasne.
Praca w nocy. Katalizatorki itp. che che
- 7 0
-
2025-07-05 09:00
Dostałem zrób sobie kawkę i idź na spacerek. Bardzo odpręża.
Poza tym niektórzy pracują w sobotę i od 4:00 rano albo wcześniej...- 10 2
-
2025-07-05 09:02
(1)
Ja jestem w pracy mi pasuje.
- 12 2
-
2025-07-05 11:20
Ale król nie jest więc trzeba to szanować. Król chcę się wyspać.
- 0 0
-
2025-07-05 09:05
zapraszam do Redlowa, chocby w niedziele (3)
- 3 1
-
2025-07-05 09:12
Redlowo? Gdzie to? Redłowo może. (2)
- 1 1
-
2025-07-05 09:25
morze
- 1 1
-
2025-07-05 10:37
bierz kosiarke i zasuwaj
- 1 1
-
2025-07-05 09:26
W tym mieście jest na tyle dużo trawy do skoszenia że czasu nie starcza. Dobrze że są ludzie chcący pracować w soboty.
- 9 1
-
2025-07-05 10:41
Pracownicy mają przestać pracować bo król się wyspać musi uwaga!
- 8 0
-
2025-07-05 11:15
rozmawiałem z trawą
sobotnie koszenie jest dla niej najlepsze
- 2 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.