• Lubię to Lubię to 2
  • Super Super 5
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 8
  • Wow Wow 1
  • Przykro mi Przykro mi 5
  • Wrr Wrr 3
  • Wszystkie 24

Czy tak wypada

444 wyświetlenia 27 kwietnia 2025 (21 opinii) autor: Dzielnicowy Parys

Radny RD Śródmieście wznosi takie okrzyki wraz z resztą manifestantów. Czy to wypada ?

Więcej na ten temat

Opinie (20) 9 zablokowanych

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Czy tak wypada

    Co to za wiking z nadwagą?

    • 12 44

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Czy tak wypada

    A czemu nie. (6)

    Jestem ciekaw czy za najniższą krajową ona czy reszta jej podobnych pchała by się na stołek.

    • 29 3

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Czy tak wypada

      Za najniższą krajową pracujesz jak nie masz kwalifikacji. W myśl zasady nie chciało się nosić teczki .... (4)

      • 8 13

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Czy tak wypada

        Ciekawe myślenie. (1)

        To skąd tylu ludzi w kraju pracujących za najniższą. Wszyscy rzucali w szkole kamieniami

        • 9 1

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Czy tak wypada

          Większość z nich-tak.

          • 1 5

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Czy tak wypada

        (1)

        Większość tych co nosili teczki teraz robią w maku, kefcu i za robola w różnych firmach. Jak masz tak głupio pitolić to wyłącz kompa lub fona.

        • 2 2

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Czy tak wypada

          Bo skończyli byle co?

          • 0 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Czy tak wypada

      ale nikt na tym stołku siedzieć nie musi

      sami się pchają

      • 1 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Czy tak wypada

    (2)

    Nie to żebym bronił kogoś. Ale co ma władza lokalna do problemu z wysoką ceną mieszkań?

    • 9 11

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Czy tak wypada

      (1)

      akurat dużo, w Gdańsku jest bardzo dużo pustostanów, a Dulkiewicz mocna rozwija współpracę z deweloperami

      • 8 1

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Czy tak wypada

        Nie no jak za darmo to ja też bym chciał. Dołączam do protestu. Bo teraz dymam na dwa etaty, żeby spłacić obecny kredyt mieszkaniowy

        • 0 3

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Czy tak wypada

    Dzielnicowy Parys, czy może ktoś ze sztabu Dulkiewicz? Prawda w oczy kole?

    • 10 2

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Czy tak wypada

    tak

    Tak, wypada

    • 9 3

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Czy tak wypada

    Opinia

    Tak to wypada

    • 10 3

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Czy tak wypada

    Najważniejszych że ma pomnik.

    • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Czy tak wypada

    Lans (2)

    Chyba widzę na materiale filmowym pracownicę Fundacji RC, która pracowała w Klubie na Długiej w Teatrze w Oknie. Herbatki były z radnym.

    • 0 2

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Czy tak wypada

      I co wnosi twój komentarz?

      Wyobraź sobie, że ludzie pracujący w różnych miejscach, mają też różne poglądy.

      • 4 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Czy tak wypada

      a Ty gdzie pracujesz i z kim herbatki pijesz? nie rozumiem komentarza w odniesienu do artykułu.

      • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Czy tak wypada

    Widzę, że teraz protesty wg niektórych to nie kwestia

    ideałów tylko kwestia dobrego wychowania.
    Jeżeli mają zgodę to nie widzę tu powodu do pytania czy to wypada.

    • 2 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Czy tak wypada

    Takich radnych nam trzeba

    którzy nie boja się wyjść na ulice i walczyć o normalne ceny i warunki mieszkaniowe.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane