Czy tak wypada
444 wyświetlenia 27 kwietnia 2025 (21 opinii)Radny RD Śródmieście wznosi takie okrzyki wraz z resztą manifestantów. Czy to wypada ?
Więcej na ten temat
Opinie (20) 9 zablokowanych
-
2025-04-27 18:14
Co to za wiking z nadwagą?
- 12 44
-
2025-04-27 18:15
A czemu nie. (6)
Jestem ciekaw czy za najniższą krajową ona czy reszta jej podobnych pchała by się na stołek.
- 29 3
-
2025-04-27 18:40
Za najniższą krajową pracujesz jak nie masz kwalifikacji. W myśl zasady nie chciało się nosić teczki .... (4)
- 8 13
-
2025-04-27 19:29
Ciekawe myślenie. (1)
To skąd tylu ludzi w kraju pracujących za najniższą. Wszyscy rzucali w szkole kamieniami
- 9 1
-
2025-04-27 19:49
Większość z nich-tak.
- 1 5
-
2025-04-27 23:34
(1)
Większość tych co nosili teczki teraz robią w maku, kefcu i za robola w różnych firmach. Jak masz tak głupio pitolić to wyłącz kompa lub fona.
- 2 2
-
2025-04-28 09:05
Bo skończyli byle co?
- 0 0
-
2025-04-28 11:16
ale nikt na tym stołku siedzieć nie musi
sami się pchają
- 1 0
-
2025-04-27 18:16
(2)
Nie to żebym bronił kogoś. Ale co ma władza lokalna do problemu z wysoką ceną mieszkań?
- 9 11
-
2025-04-27 18:17
(1)
akurat dużo, w Gdańsku jest bardzo dużo pustostanów, a Dulkiewicz mocna rozwija współpracę z deweloperami
- 8 1
-
2025-04-27 20:20
Nie no jak za darmo to ja też bym chciał. Dołączam do protestu. Bo teraz dymam na dwa etaty, żeby spłacić obecny kredyt mieszkaniowy
- 0 3
-
2025-04-27 18:17
Dzielnicowy Parys, czy może ktoś ze sztabu Dulkiewicz? Prawda w oczy kole?
- 10 2
-
2025-04-27 18:30
tak
Tak, wypada
- 9 3
-
2025-04-27 18:31
Opinia
Tak to wypada
- 10 3
-
2025-04-27 19:13
Najważniejszych że ma pomnik.
- 0 0
-
2025-04-27 21:11
Lans (2)
Chyba widzę na materiale filmowym pracownicę Fundacji RC, która pracowała w Klubie na Długiej w Teatrze w Oknie. Herbatki były z radnym.
- 0 2
-
2025-04-28 08:49
I co wnosi twój komentarz?
Wyobraź sobie, że ludzie pracujący w różnych miejscach, mają też różne poglądy.
- 4 0
-
2025-04-29 09:45
a Ty gdzie pracujesz i z kim herbatki pijesz? nie rozumiem komentarza w odniesienu do artykułu.
- 0 0
-
2025-04-28 08:03
Widzę, że teraz protesty wg niektórych to nie kwestia
ideałów tylko kwestia dobrego wychowania.
Jeżeli mają zgodę to nie widzę tu powodu do pytania czy to wypada.- 2 0
-
2025-04-28 21:30
Takich radnych nam trzeba
którzy nie boja się wyjść na ulice i walczyć o normalne ceny i warunki mieszkaniowe.
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.