• Lubię to Lubię to 1
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się 1
  • Ha ha Ha ha 5
  • Wow Wow 4
  • Przykro mi Przykro mi 4
  • Wrr Wrr 9
  • Wszystkie 25

Doda wyszła na bis i zaśpiewała swoje piosenki

1512 wyświetleń 27 czerwca 2025 (2 opinie) autor: d0ve

po zakończeniu oficjalnego programu koncertu Doda pojawiła się na scenie i zaśpiewała swoje piosenki. Ludzie zaczęli zawracać pod scenę.

Opinie (2) 1 zablokowana

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Doda wyszła na bis i zaśpiewała swoje piosenki

    Opinia wyróżniona

    Ma głos

    • 4 9

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Doda wyszła na bis i zaśpiewała swoje piosenki

    Żenada

    Nie wiem czy to zawiść reszty wykonawców czy beznadziejnej organizacji, koncert o wolności a piosenki w wielkości jak na cześć zmarłego artysty. Ludzie przyszli dla Dody, to pozwolono jej wystąpić dwa razy, dobrze, że sama z siebie wyszła na bis dla publiczności, gdzie reszta wykonawców nawet po 4 razy to samo śpiewała, a prowadzący...szkoda słów w nowym kole fortuny są lepsi, a oni to dno, dawno nie widziałem takiego chamskiego czytania z promptera, dzieci na apelu lepiej potrafią, miał być dodatkowy transport, to skończyło się podróżą jak w wagonach bydlęcych, ale jest odbębnione! Szczerze sylwester z Wiktorem Dydułą przy tym to majstersztyk

    • 2 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane