Doda wyszła na bis i zaśpiewała swoje piosenki
1512 wyświetleń 27 czerwca 2025 (2 opinie)po zakończeniu oficjalnego programu koncertu Doda pojawiła się na scenie i zaśpiewała swoje piosenki. Ludzie zaczęli zawracać pod scenę.
Więcej na ten temat
Opinie (2) 1 zablokowana
-
2025-06-27 22:05
Opinia wyróżniona
Ma głos
- 4 9
-
2025-06-27 22:05
Opinia wyróżniona
Ma głos
- 4 9
-
2025-06-27 23:30
Żenada
Nie wiem czy to zawiść reszty wykonawców czy beznadziejnej organizacji, koncert o wolności a piosenki w wielkości jak na cześć zmarłego artysty. Ludzie przyszli dla Dody, to pozwolono jej wystąpić dwa razy, dobrze, że sama z siebie wyszła na bis dla publiczności, gdzie reszta wykonawców nawet po 4 razy to samo śpiewała, a prowadzący...szkoda słów w nowym kole fortuny są lepsi, a oni to dno, dawno nie widziałem takiego chamskiego czytania z promptera, dzieci na apelu lepiej potrafią, miał być dodatkowy transport, to skończyło się podróżą jak w wagonach bydlęcych, ale jest odbębnione! Szczerze sylwester z Wiktorem Dydułą przy tym to majstersztyk
- 2 2
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.