• Lubię to Lubię to 2
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 1
  • Wow Wow 2
  • Przykro mi Przykro mi 3
  • Wrr Wrr 3
  • Wszystkie 11

Duże mewy jedzą kolacyjkę w centrum Gdyni

284 wyświetlenia 2 lipca 2025 (15 opinii)

Mewy szukają jedzenia w śmieciach

Opinie (15) 5 zablokowanych

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Duże mewy jedzą kolacyjkę w centrum Gdyni

    Tak, tylko to raczej nie jest portal ornitologiczny

    • 8 22

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Duże mewy jedzą kolacyjkę w centrum Gdyni

    Zawsze się zastanawiam (4)

    Skąd ludzie mają tyle czasu żeby kręcić i wrzucać coś takiego.

    • 15 13

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Duże mewy jedzą kolacyjkę w centrum Gdyni

      A skad ty masz czas zeby pisać komentarze pod czymś takim i oglądać takie filmy

      • 8 4

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Duże mewy jedzą kolacyjkę w centrum Gdyni

      Bo są inne rzeczy niż polityka, PiS, kasa i lans (1)

      • 4 1

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Duże mewy jedzą kolacyjkę w centrum Gdyni

        PiS przynajmniej dobrze płaci za pisanie.

        • 0 1

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Duże mewy jedzą kolacyjkę w centrum Gdyni

      Lepsze to niz codzienne info o korkach na obwodnicy i stogach :-)

      • 5 0

  • nie lubie mewow

    • 1 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Duże mewy jedzą kolacyjkę w centrum Gdyni

    latarnie na gaz

    • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Duże mewy jedzą kolacyjkę w centrum Gdyni

    Europa, szczególnie północna stała się jakimś lewacko-pruderyjnym skansenem (1)

    Ludzie z Azji czy z USA w Europie jakby się cofnęli do początku XX wieku. Gdynia też niestety zmierza w tym kierunku. To nie żart. Taki Singapur albo Tajwan są bardziej nowoczesne od Szwecji. Europa się zatrzymała w roku 1900. Afryka "nas" dogoniła.

    • 7 5

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Duże mewy jedzą kolacyjkę w centrum Gdyni

      Tym lepiej dla Gdyni

      Taka nowoczesność współczesnego świat to nic dobrego

      • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Duże mewy jedzą kolacyjkę w centrum Gdyni

    Najwiecej ptakach zabija sie właśnie o takie biurowce szklane domy wieżowce!!A wiatraki to zabijają wręcz masowo ptaki! (1)

    ekooszołomy promuja wiatraki który dziala na ptaki jak mikser!!

    • 4 3

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Duże mewy jedzą kolacyjkę w centrum Gdyni

      Powiedz to Nowojorczykom

      Na całym świecie buduje się "szklane domy", na Pomorzu postawią dwa i od razu wielkie halo. Wy chyba żyjecie w czasach króla wilhelma.

      • 2 3

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Duże mewy jedzą kolacyjkę w centrum Gdyni

    Czyli ewidentnie nie przechodzi testu lustra

    • 1 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Duże mewy jedzą kolacyjkę w centrum Gdyni

    I tak ma większe IQ od wszystkich wziętych w redakcji.

    • 2 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Duże mewy jedzą kolacyjkę w centrum Gdyni

    Pięknota

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane